Аеропорт Ужгорода отримав сертифікат безпеки та відновить регулярні рейси

У понеділок, 17 грудня Європейське агентство з безпеки польотів (EASA)  у м.Кельні вручило директору Украеоророху Дмитрові Бабейчуку сертифікат відповідності, що надає право здійснювати регулярні рейси в аеропорт «Ужгород».

Про це повідомляє сайт Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України.

«Вітаю усю команду Украероруху, яка успішно продемонструвала відповідність систем менеджменту, процедур та технічного забезпечення європейським вимогам. Сьогодні з упевненістю можна сказати, що наш сертифікат лише підтвердив надійність, ефективність та відповідальність українського партнера»  — прокоментував директор із льотних стандартів EASA Джеспер Расмуссен.

Нагадаємо, з червня 2016 року аеропорт Ужгорода не приймає регулярні рейси, через близькість аеропорту до Словацької границі, літаки при посадці змушені при маневрах перетинати повітряний простір Словаччини.  Сертифікат від EASA засвідчує відповідність Украероруху нормам ЄС та є підставою для отримання прав від Словацької сторони для надання послуг з обслуговування повітряного руху.

«Вперше в історії міжнародного партнерства ЄС відкриває своє небо для країни не члена Європейського Союзу, зокрема у частині повітряного простору Словаччини. » — прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/posts/10156297276553439

Украерорух успішно пройшов аудит EASA, який включав 18 регламентів ЄС, пред’явлених у рамках сертифікаційного процесу. Високий рівень підготовки підприємства до сертифікації, відкритість проведенню об’єктивного аудиту відзначили фахівці Європейського агентства з безпеки польотів, які приїжджали до України у листопаді цього року, а також підтвердили надійність, ефективність та відповідальність Украероруху як міжнародного партнера.

«Висловлюю окрему подяку своєму колективу, який консолідувався та доклав зусиль для підтвердження відповідності послуг Украероруху вимогам ЄС для обслуговування повітряного руху у частині повітряного простору Євросоюзу, зокрема на території Словаччини. Ми зробили все від нас залежне!», – наголосив директор Украероруху Дмитро Бабейчук.