Авіакомпанії Lufthansa Group ввели тарифи без багажу на рейси з України до Америки

Європейські авіакомпанії Lufthansa, Austrian Airlines та SWISS, що входять до Lufthansa Group, ввели тарифи без багажу на рейси з України до Північної Америки.

Як повідомляє avianews.com, нові тарифні плани включають тільки перевезення ручної поклажі. З собою пасажир може взяти до салону один предмет ручної поклажі (габарити — до 55х40х23 см) і особисту річ, наприклад, сумку з ноутбуком (габарити до 40х30х10 см).

Для решти далекомагістральних маршрутів авіакомпаній Lufthansa Group з вильотом з України діють старі тарифні плани. Квитки Economy Basic за мінімальною ціною включають перевезення ручної поклажі, одного місця багажу вагою до 23 кг.

Вперше авіакомпанії Lufthansa Group ввели без багажний тариф Economy Light на рейсах в межах Європи в 2015 році. У 2018 році його дію було розширено на рейси з міст Європи в Північну Америку, але не торкнулося вильотів з України. У 2019 Lufthansa Group розширила дію Economy Light на дальномагістральні рейси з деяких країн до Південної Америки, Азії, Африки і на Близький Схід

10 порад по отриманню візи в США

Як пройти співбесіду

Авіакомпанії Lufthansa Group ввели тарифи без багажу на рейси з України до Америки

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож