Авіакомпанія МАУ збільшила пасажиропотік на 15% у 2018 році

За підсумками 2018 року авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» перевезла понад 8 млн. пасажарів, що на 15% більше чим у 2017 році, повідомляє прес-служба МАУ.

Протягом минулого року перевізник виконав 61,5 тис. авіарейсів, що на 9% більше чим у 2017. Процент зайнятості пасажирських крісел на авіарейсах — 81%, обсяг перевезення вантажів та пошти склав понад 21,3 тис. тон, що на 12% за минулий період.

Варто зауважити, що авіакомпанія також розширила мережу міжнародних авіарейсів та відкрила нові сполучення з Києва до Копенгагена, Каїра, Делі та Торонто, а також запустила внутрішнє сполучення Київ-Вінниця.

В 2018 році авіакомпанія отримала сім нових літаків. Серед них — 3 літаки нового для України типу — Boeing 777-200ER та 4
середньомагістральні машини Boeing 737-800.

«У 2018 році МАУ продовжила працювати в рамках своєї стратегії та розвиватися як мережевий перевізник. Розширення мережі далекомагістральних маршрутів та флоту широкофюзеляжних літаків дозволило зробити ще один крок вперед у нарощуванні обсягів транзитних перевезень через Україну та подальшому зростанні хабу в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», — зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Поява нового типу літака відкрило перед нашою країною нові можливості в галузі не лише пасажирських, але й вантажних перевезень. Цього року МАУ продовжить розвиватися в рамках мережевої моделі та сприяти реалізації транзитного потенціалу України».

Читати також: З 15 січня вступили нові правила МАУ на перевезення ручної поклажі