Авіакомпанія SAS повертається в Україну та відкриє рейси Київ-Осло

Провідний авіаперевізник Скандинавських країн SAS (Scandinavian Airlines System) анонсував про запуск авіарейсів з Києва в Осло з жовтня 2019.

Прямі рейси в Осло, розпочнуть виконувати з 26 жовтня 2019 року, тричі на тиждень — по вівторках, четвергах та суботах. Наразі, авіакомпанія закрила доступ до свого сайту з України, однак невдовзі система бронювання стане доступною і для українців.

Замовляти квитки, в даний момент, можна скориставшись сервісами Skyscanner.com чи Kiwi.com. Вартість квитків Київ-Осло — від €157 в обидві сторони.

Як повідомляє прес-служба МЗУ, рішення про відкриття сполучення є віддзеркаленням зміцнення норвезько-українських відносин протягом останніх років.

«Важливим результатом українсько-норвезького діалогу з питання налагодження прямого авіасполучення між Україною та Норвегією стало оприлюднене сьогодні рішення авторитетної європейської авіакомпанії «Скандинавські авіалінії» (SAS) щодо започаткування у жовтні 2019 року прямого авіарейсу Київ-Осло», – заявив Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк.

Дипломат вважає, що це дозволить норвежцям швидше відкрити для себе Україну, а для українських туристів можливість оцінити чарівну красу країни вікінгів та фіордів.

Раніше, авіакомпанія SAS вже працювала в Україні та здійснювала регулярні рейси з Києва у Копенгаген, однак, в 2011 році через нерентабельність, сполучення було закрито.Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа