Інтерактивна мапа колиб та туристичних притулків в Українських Карпатах

В мережі з’явилась інтерактивна карта колиб та туристичних притулків в українських Карпатах, причиною стало зникнення у Карпатах лижника Ігоря Грищенка.

Ініціатором такого проекту став член ГО «Вікімедіа Україна» Тарас Рикмас, який закликав усіх небайдужих приєднатись та допомогти наповнити карту:

«Ну що ж друзі, до вашої уваги те, що ви всі так довго шукали, місце де будуть зібрані усі колиби, кошари та туристичні притулки в Українських Карпатах де можна заночувати чи перечекати негоду. Зауважте, що більшість з них це будинки пастухів і в період випасання худоби вони зайняті. Також багато з цих будинків в поганому стані і без вашої допомоги вдосконалити та зробити карту актуальною, буде не можливо»

Синім кольором позначені колиби, про які відомо що вони існують, але даних (фото, опис, стан) немає. Зеленим кольором будуть позначатись місця які перевірені та придатні для зупинки. Червоним кольором — колиби які зруйновані або в поганому стані.

Для того щоб допомогти проекту, потрібно на мапі:
1) Вказати назву по місцю розташування колиби;
2) Вказати координати або приблизно описати місце розташування;
3) Надіслати фото (якщо маєте) та вказати рік;
4) Вказати, що це (колиба пастухів, туристичний притулок, мисливський чи будинок лісників)
5) Скільки осіб може поміститись
6) Чи є пічка або буржуйка
Усі дані висилати на пошту [email protected]

Нагадаємо, що напередодні Різдва київський лижник Ігор Грищенко заблукав у Карпатах та врятувався завдяки такій колибі. Рятувальники шукали його п’ять днів. У лікарні, він розповів, що приїде у Карпати обов’язково ще. Але вже для того, аби відвідати хатинку, яка прихистила його, врятувавши від смерті. Киянин планує привезти туди багато різного краму, який стане у пригоді іншим туристам

https://www.facebook.com/DsnsZakarpattya/posts/2114399908626896?__xts__[0]=68.ARC0rne03F3FoAF8m9UR7TwF_L6_1uYtQhj84Cl4I0FDvdNvh5fnv_uwn6IErr0_JzmI7Z5K6BFOa5vmymwZ3OKtDW3yEaPbKD_byqSjTxaFAiPwV3LoGmjyG2XlYt337foFwbtpGkgh_0V0c8QCYmUTPuKz0xLJyLn0mlAJJ266_FprKwoYvACuHcNm1WNnaYmzIFcLMYhNttGEnKbG2qceokg-cFpK-hUVflGVpVa5AfBCYS74Ipror05B8NzLt_D2UXTQmoGzv5DSZbhwE2UMi3NhUdgTA6NQVhTi13xa3DfJu7HnjnhTA2Jn-NApABNtCCpdivHG0yexmxn4i1V_mA&__tn__=-R