Конкурс «Автомобіль в оренду + бак пального»

Детальні умови розіграшу призу

«АВТОМОБІЛЬ В ОРЕНДУ + БАК ПАЛЬНОГО»

 1. Організаторами даного розіграшу є компанія з лізингу та прокату автомобілів Avis Україна та проект «Ветер дует».
 2. Розіграш проводиться на Instagram сторінці проекту «Ветер дует», аккаунт якого: @veter_doit.
 3. Відповідно до правил участі, визначених на Instagram сторінці @veter_doit, учасники мають бути підписаними на @avisukraine та @veter_doit, а також поставити знак «лайк» під постом про розіграш та відмітити 3-4 друга (через @) в коментарях під постом.
 4. Відповідно до умов розіграшу, визначених на Instagram сторінці @veter_doit, друзі, яких відмітили учасники в коментарі до поста про розіграш можуть також брати участь в даному розіграші від себе окремо.
 5. Учасниками розіграшу можуть бути мешканці України, які згодні з умовами даного розіграшу і яким на момент участі є повних 21 рік.
 6. Переможець розіграшу або друг чи родич, разом з яким переможець може скористатись призом (їхати разом у подорож в одному автомобілі), повинен мати водійське посвідчення та стаж водія від 2х років.
 7. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають мешканці України, яким на момент розіграшу виповнився 21 рік.
 8. Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою не менше 10 фотографіями, зареєстрованою не пізніше 31 серпня 2018 року та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу.
 9. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції, передбачені пунктами 3,5 цих правил, 24.01.2019 відбудеться визначення переможця шляхом генерації випадкових чисел через сервіс Random.org та о 16:00 24.01.19 в Stories  @veter_doit  в Instagram переможця буде оголошено. Участь припиняється 24.01.2019 о 12:00. Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі про виграш.
 10. За результатами розіграшу переможець отримує «приз» — «АВТОМОБІЛЬ В ОРЕНДУ + БАК ПАЛЬНОГО». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість користування прокатом автомобіля однієї з груп: А, В або С, зазначених на сайті: https://www.avis.com.ua/our-fleet/core) від компанії Avis Україна на території України за 1 гривню впродовж одного уікенда, обраного переможцем включно до 31.08.19. Під уікендом компанія розуміє період з п’ятниці 08:00 до понеділка 17:00.
 11. Автомобіль надається переможцю з повним баком пального, після використання цього обсягу пального усі подальші заправки автомобіля переможець може здійснювати за власний рахунок.
 12. Отримати приз «АВТОМОБІЛЬ В ОРЕНДУ + БАК ПАЛЬНОГО» переможець може в одному з пунктів прокату авто Avis Україна: Києві, Борисполі, Харкові, Одесі, Дніпрі або Львові.
 13. При отриманні автомобіля водій має надати на прокатній станції водійське посвідчення, паспорт та іменну банківську карту, на якій буде заблокована сума еквівалентна 100 доларам за поточним курсом у гривнях, в якості завдатку за автомобіль, і яка при поверненні автомобіля на станцію прокату Avis Україна буде розблокована автопрокатною компанією автоматично. Відповідно до умов міжнародної банківської системи, сума повернеться на карту власника впродовж від 3 до 45 днів, залежно від Банка, який її видав. Водій має оформити угоду з Avis Україна для отримання автомобіля на станції прокату. Ці умови є стандартними при користуванні послугою прокату автомобіля в мережі Avis у світі.   
 14. Автомобіль надається в прокат водію винятково на термін, вказаний у пункті 10 даних Умов і при наданні документів, вказаних в пункті 13 даних Умов.
 15. Переможець може взяти в подорож на автомобілі, зазначеному в пункті 10 даних умов, друзів чи родичів в кількості до 4 осіб всього разом з переможцем. Керувати автомобілем може лише 1 особа. Водієм під час подорожі може бути як сам переможець, так і його друг чи родич, якщо він має вік повних 21 рік, є мешканцем України, має посвідчення водія, а також водійський стаж не менше 2 років, надав ці документи під час отримання автомобіля та підписав угоду з Avis Україна. Якщо серед тих, хто подорожуватиме разом з переможцем бажають керувати автомобілем кілька осіб, то кожного другого водія можна оформити як опцію «другий водій» за оплату, відповідно до тарифів компанії Avis Україна.
 16. Переможець може скористатись призом (послугою прокату автомобіля) без урахування додаткових опцій, наприклад, оренди дитячого крісла, навігатора, тощо. Додатковими опціями, окрім самого прокату авто, переможець може скористатись за власний кошт.
 17. Автомобіль потрібно повернути у робочий час агенту з прокату на ту саму станцію прокату, на якій він буде отриманий. Повернення автомобіля в іншому місці, ніж отримання, можливе за умови покриття даної опції переможцем за власний рахунок відповідно до тарифів Avis Україна.
 18. Водій, який керуватиме автомобілем, має повернути автомобіль та додаткові продукти у стані, в якому було прийнято у користування, з урахуванням нормального зносу.
 19. За збереження автомобіля та всього додаткового обладнання на період прокату автомобіля відповідає водій авто, з яким підписана угода.
 20. Період прокату розпочинається з моменту отримання автомобіля та закінчується, коли ключі та автомобіль повертаються на станцію прокату Avis Україна.
 21. При передачі автомобіля, усі ризики, пов’язані з його використанням бере на себе водій, якій підписав угоду. Усі додаткові витрати, пов’язані з використанням автомобіля, зокрема, штрафи за неправильне паркування, за порушення правил дорожнього руху, шкоду, нанесену третім особам, вартість паркування, витрати при пошкодженні чи викраденні автомобіля, послуги хімчистки, буксирування чи евакуатора, тощо, водій покриває із власних коштів.
 22. У разі продовження періоду прокату, зазначеного в пункті 10 цих умов, водій має оплатити подальший прокат авто, відповідно до тарифів Avis Україна.
 23. Водій, який підписав угоду, повинен: доглядати за автомобілем, вживати необхідних заходів для його збереження під час користування; користуватися автомобілем відповідно до законодавства України; використовувати автомобіль законним чином та для законних цілей; використовувати відповідний тип палива; зачиняти автомобіль, коли водій ним не користується та впевнитися в належному закритті всіх вікон, люку чи капоту; припинити використання автомобіля та негайно повідомити Avis Україна у разі його несправності чи поломки.
 24. Забороняється: використовувати автомобіль в комерційних цілях; для участі в будь-яких мотогонках чи подібних заходах; по дорогах з відсутнім твердим покриттям; для буксирування інших автомобілів чи причепів; перевезення вибухо- вогненебезпечних та радіоактивних предметів та речовин, за винятком масел з мінеральної суспензії чи подібних речовин дозволених законом (чи вказаних в Місцевих умовах прокату), а також запасів палива, необхідних для функціонування авто; передавати управління автомобіля іншим особам, не зазначеним в договорі прокату.
 25. Користуватися автомобілем можна лише на території України.
 26. У випадку настання ДТП, викрадення чи пошкодження автомобіля водій повинен негайно повідомити поліцію та Avis Україна, навіть якщо подія відбулась  без участі третіх осіб.
 27. Представники станції прокату можуть відмовити у наданні автомобіля в прокат, якщо водій знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння або поводиться неприйнятно, образливо чи загрозливо по відношенню до співробітників або клієнтів компанії Avis Україна.
 28. Ознайомитись із загальними умовами та правилами прокату автомобілів необхідно на сайті: https://www.avis.com.ua/TermsAndCondition
 29. Для використання призу, переможцю необхідно зв’язатись з департаментом маркетингу Avis Україна за номером 0 800 305 303, 044 502 20 10.
 30. Якщо переможець даного розіграшу не відреагував на отримане повідомлення про його перемогу протягом п’яти календарних днів, останній втрачає своє право на отримання призу.
 31. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту чи соціальної мережі, за допомогою яких можлива участь в даному розіграші.
 32. Організатори розіграшу не несуть відповідальності за технічні збої в мережі Інтернет, які не залежать від їх волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
 33. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення організаторів, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню.
 34. У конкурсі не можуть брати участь співробітники і представники організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.

Бажаємо вам успіхів! Раді вашій участі!