Мексика та Україна узгоджують безвізовий режим

Представники України та Мексики розпочали перемовини щодо взаємного скасування візового режиму між країни.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Так, 27 травня відбулися українсько-мексиканські консультації у консульській сфері. Делегацію з України очолював Директор Департаменту консульської служби України Сергій Погорельцев, мексиканську делегацію очолила Ольга Беатріс Гарсія Гійен.

«Вперше в історії проведено повномасштабні переговори між Україною та Мексиканськими Сполученими Штатами стосовно ключових питань порядку денного двосторонніх відносин у консульській сфері. Сторони проаналізували стан та перспективи співпраці у візово-міграційній галузі, обговорили питання захисту прав та інтересів громадян та юридичних осіб України на території Мексиканських Сполучених Штатів, обмінялися позитивним досвідом та основними досягненнями консульських служб України та Мексики.» — розповіли у відомстві.

Зазначається, що враховуючи тенденції зростання числа мандрівників між Україною та Мексикою, встановлення безвізового режиму стимулюватиме розвиток двостороннього співробітництва між країнами, передусім у туристичній, економічній, інвестиційній та науково-культурній сферах.

Сторонами опрацьовано алгоритм дій, необхідних для укладення спеціального правового інструменту – двосторонньої угоди про спрощення та скасування візових вимог для всіх громадян України та Мексики.


Мексика та Україна узгоджують безвізовий режим

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа