Мyway Airlines призупиняє діяльність в Україні

До березня 2019 року грузинський лоукостер  Myway Airlines припиняє польоти за всіма, за винятком Тель-Авіва, напрямками. 

Про відповідне рішення керівництва Myway Airlines поінформував комерційний директор перевізника Ігор Апциаурі.

«На даному етапі, на жаль, ми змушені скасувати польоти, це стосується зимового сезону. Залишаються тільки рейси Тбілісі-Тель-Авів. Інші рейси відновляться з кінця березня, з річного навігаційного сезону. Це викликано декількома факторами. У порівнянні з нашими прогнозами, з точки зору пасажиропотоку, створений найгірший результат. Також позначилися останні події в Україні. Перш за все, ми призупинили рейс до Харкова, а тепер змушені зупинити і в Київ«, — заявив Апциаурі.

До березня керівництво лоукостера хоче врегулювати ситуацію і  докладніше вивчити алгоритм роботи конкурентів.

Нагадаємо, що на створення Myway Airlines китайські інвестори з Hualing Group виділили понад $ 43,4 млн (саме на таку суму «затягнули» два доставлених з КНР в листопаді минулого року «Вoeing 737-800»). На поточний момент флот лоукостера налічує 4 машини зазначеного типу (всі — місткістю 170 крісел, з салоном бізнес-класу на 8 персон в кожному з лайнерів).

Маршрутна мережа грузинського лоукостера в листопаді в 2018 складалася з восьми маршрутів в Грузії, Ізраїлі, Угорщині, Італії, Греції та на Україні.