Нетипова Братислава: чим дивує столиця Словаччини

Братислава – невелике європейське місто, повз яке проїжджають прямуючи до величних Відня та Будапешту. Та опинившись тут не полінуйтеся залишитись  хоча б на один день та відкрити для себе столицю Словаччини. Тут є головна фортеця, незвичайна соціалістична архітектура на околицях міста, великі парки, затишне старе місто та прекрасний Дунай.

У співпраці з DreamHostels підготували небанальний гайд по Братиславі:

1. Stará tržnica (Námestie SNP 25) – це культурна платформа у старій будівлі ринку прямо в центрі міста. Будинок був збудований у 1910 році й тривалий час не використовувався. Тепер тут проходять концерти, виставки та фестивалі вуличної їжі. Стежити за заходами можна на сайті платформи.

2. Flat Gallery (Baštová 1) – братиславський художник Andrej Jaroša у 2012 році вирішив підтримати місцевих художників — початківців і заснував невелику галерею. Flat Gallery насправді займає кілька кімнат приватної квартири. Дзвони у звичайний дзвінок квартири і отримуй індивідуальну екскурсію, естетичне насолодження та дозу спілкування з місцевим жителем.

3. Pinot u Bruna (Rudnayovo namestie 2) – маленький винний бар, розташований недалеко від собору святого Мартіна. Щоб потрапити у заклад, вам доведеться пройти через невеликий двір та терасу, яка складається з 6 столиків. Це дуже затишне місце, де вдень можна замовити каву і домашній пиріг, а ввечері влаштувати дегустацію місцевих вин. Ще одна особливість закладу у тому, що тут немає меню, тож офіціанти самі порадять, що краще замовити.

4. Danubiana (Vodné dielo, 851 10 Bratislavaunovo) – цей сучасний музей, розташований на кордоні між трьома країнами, у 20 км від центру міста. Дістатися до музею можна на автобусі або на кораблі від причалу, що на вулиці Fajnorovo nabrezie. Човен курсує тільки у вихідні дні. У Danubiana проходять міжнародні виставки сучасного мистецтва, є можливість заглянути у кав’ярню, помилуватися краєвидом з оглядового майданчика на даху та прогулятися навколо парком.

5. KC Dunaj (Nedbalova 435/3) – альтернативний клуб і культурний центр, розташований на четвертому поверсі колишнього складу, на площі SNP. Вхід у заклад з вулиці Недбалової. Тут знаходиться галерея, де проводять лекції, літературні читання та виставки, а також тематичні вечірки. Крім того, зазирніть у місцевий бар з терасою на даху — звідти один з найкращих краєвидів на місто. Стежити за заходами бару можна на офіційному сайті.

Дізнайтеся, що подивитися, де смачно поїсти та куди сходити розважитися у повному телеграм гіді Dream Hostels: https://t.me/DREAMHostelsBot

Цей матеріал створено за підтримки партнера — європейської мережі хостелів Dream Hostel.