Нові правила оформлення віз у США. Тепер потрібно вказувати дані соціальних мереж

З червня 2019 року для отримання візи до США доведеться вказувати інформацію про аккаунти у соціальних мережах. Нові вимоги стосуватимуться майже 15 мільйонів туристів та мігрантів щороку, повідомляє DW.

Відповідне рішення було ухвалене адміністрацією президента США Дональда Трампа і має набути чинності в червні. Дані зміни, були анонсовані ще минулого року та є продовженням указу Трампа, яким він вимагає посилити перевірку осіб, які подають заявки на отримання американських віз.

За даними Федерального реєстру США, нові правила стосуватимуться близько 14 мільйонів туристів та понад 700 тисяч мігрантів, що прибувають до США щороку. В уряді США наголосили, що національна безпека має найвищий пріоритет, тому мандрівники повинні проходити ретельну перевірку, яка включає, зокрема, необхідність надання історії своїх закордонних поїздок, інформації про членів родини та адреси, за якими вони проживали у минулому.

Американський союз громадянських свобод вже розкритикував пропозицію щодо необхідності надання інформації про профілі у соцмережах, аргументуючи це тим, що така вимога створить дискримінаційні умови.

10 порад по отриманню візи в США

Як пройти співбесіду


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа