Острови Греції, на яких варто побувати

Європа є домом для багатьох країн і міст — великих та маленьких. Проте мандрівники часто забувають про велику кількість островів у Європі, які абсолютно точно варті вашої уваги.

Греція, без сумніву, захоплива країна, яка щороку приймає вдома тисячі туристів. Поруч із материковою частиною є сотні островів не схожих один на одного, але кожен по своєму красивий.

Острів Кос

Фото Lenny Van Camp

Це один з найвідоміших островів Греції який, безперечно, заслуговує на цей статус. Острів багатий природою, розкішними пляжами та лісами. Пляжі, що протяглися на південній стороні острова просто таки перехоплюють подих — пісок тут золотий, а вода — кришталева.

Ще Кос відомий своєю архітектурою — поєднанням венеціанського та османського стилів. У найпопулярніших точках острова, проте, можна зустріти натовп туристів з фотоапаратами. Та не переймайтеся надто, тут є місця де можна відпочити від цього галасу.

Варте уваги: Айос Стефанос — острів Кастрі — селище Антимахія — Паліо Пілі

✈️ Переліт з України на острів Кос від €124 в обидва боки
🛏 Готелі на острові Кос від €21 за ніч
🛏 Окремі апартаменти від €20 на добу
🛏 Хостели від €25 за добу

Острів Родос

Фото Matthijs Waanders

Якщо ви хочете від відпочинку все та одразу — вам на Родос. Крапка. Хочете відпочити на прекрасному пляжі? На Родос! А як щодо піших прогулянок по невеликих середньовічних селах? Звичайно Родос! А для любителів спостерігати первісну красу природи? Ви здогадалися!

Варте уваги: середньовічне Старе місто — порт Мандракі — Акрополь Ліндоса — Долина метеликів

✈️ Переліт з України на острів Родос від €128 в обидва боки
🛏 Готелі на острові Родос від €20 за ніч
🛏 Окремі апартаменти від €15 на добу
🛏 Хостели від €19 за добу

Острів Крит

Фото Dawid Zawiła

Крит — найбільший острів Греції. Тут, як і на Родосі, є усе. Переважно, туристи приїжджають на Крит аби дізнатися його історію та власноруч знайти залишки минулих цивілізацій. Якщо це не про вас — нічого — ви можете з головою пірнути у дослідження картинних ущелин та гір або поніжитися на сонці на березі чистої блакиті моря.

Варте уваги: Ханья — Ретимно — Іракліон — Ласіті

✈️ Переліт з України на острів Крит від €114 в обидва боки
🛏 Готелі на острові Крит від €15 за ніч
🛏 Окремі апартаменти від €20 на добу
🛏 Хостели від €13 за добу

Острів Міконос

Фото Collins Lesulie

Міконос — космополіт. На цьому острові раді кожному гостю. Саме тут ви відкриєте новий чарівний світ в якому блискучий гламур поєднується зі скромною простотою. Міконос просто інший. У цього острова свій стиль, якщо дозволите. Саме це і робить його особливим поміж інших островів Греції.

Варте уваги: Хора — церква Панагія Парапортіані — Казарма — Алефкантра

✈️ Переліт з України на острів Міконос від €119 в обидва боки
🛏 Готелі на острові Міконос від €30 за ніч
🛏 Окремі апартаменти від €20 на добу
🛏 Хостели від €17 за добу

Острів Корфу

Фото Tom Grimbert

Одним з перших туристи відкрили острів Корфу — з того часу він став одним із найпопулярніших. Це красивий та затишний острів — ідеальне місце щоб прогулятися по компактних селах і пляжах, ніби з рекламних буклетів.

Варте уваги: Старе місто — пляж Палеокастріца — Каноні — острів Миша — пляж Агіос Гордіс

✈️ Переліт з України на острів Корфу від €149 в обидва боки
🛏 Готелі на острові Корфу від €50 за ніч
🛏 Окремі апартаменти від €23 на добу
🛏 Хостели від €14 за добу

Ми оглянули лише п’ять островів з довгого, мальовничого списку, що пропонує Греція. Їх можна відвідати на поромі завдяки білету Eurail Greek Islands Pass. Він дає можливість протягом місяця витратити 5 або 6 днів на подорожі. Кожен з островів особливий, саме тому їх варто відкривати крок за кроком.