Промо SkyUp Airlines: знижка 5% на всі авіарейси компанії

В честь річниці від початку льотної програми, український лоукостер
SkyUp Airlines, 21 травня 2019 запустив розпродаж квитків на усі напрямки авіакомпанії зі знижкою до 5%.

Починаючи з 21 травня, під час покупки квитка на сайті SkyUp Airlines, можна буде скористатися промокодами, які дають знижку 5% та 3% від вартості квитка. Для цього потрібно внести вказані нижче цифри та букви у рядок «Промокод».

Промокод 1 – 1YRWTHU5 – діє з  21 травня з 12:00 і до кінця доби.  Код дає 5% на покупку квитків, які можна придбати на сайті авіакомпанії.

Промокод 2– 1YRWTHU3 – діє з 22 травня з 00:00 і до кінця доби 23 травня 2019 року. Код дає 3% знижки на покупку квитків.

Актуальні розпродажі та акції авіакомпанії SkyUp шукайте в розділі Халява радар та підписуйтесь на наш телеграм канал, щоб не пропустити дешеві квитки.

«Рівно рік тому, 21 травня 2018 року, ми виконали свій перший політ. Протягом цього року ми перевезли  870 тисяч туристів, які разом з нами здійснили свої подорожі у різні куточки світу. І це тільки початок! Наша головна мета – зробити подорожі доступними для всіх українців. Ми цінуємо кожного, хто повірив у нас, і кожного, хто поклався на нас у своїх подорожах. До дня річниці запуску польотної програми ми запускаємо  спеціальні промокоди на придбання квитків на усі напрямки регулярної програми SkyUp Airlines», – відзначив генеральний директор лоукостера Євгеній Хайнацький.

Акційні рейси:

Замовляти квитки потрібно на сайті SkyUp Airlines.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа