Туреччина вводить податок на безпеку для туристів, а у Венеції будуть брати плату з тих хто приїздить на один день.


З 1 січня 2019 Туреччина вводить податок на безпеку для туристів розміром €1,5 , який буде стягуватись по прильоту в аеропорт, — повідомляє Інтерфакс-Україна.

Планувалось, що з початку податок буде становити €3, однак асоціація туристичних агентств Туреччини TURSAB звернулось з пропозицією знизити до €1,5, так як багато туристів вже оплатили свій відпочинок у 2019 році в Туреччині.

«Одне з найбільших переваг Туреччини як туристичного напрямку — це хороше співвідношення ціни і якості. Турпакети на 2019 рік продаються вже три місяці, починаючи з жовтня, без урахування нового податку. Їх купили мільйони іноземних туристів. 3 євро можуть здатися незначною сумою, але якщо ці витрати буде покладено на туроператорів, їм доведеться заплатити мільйони євро «, заявив глава Tursab Фіруз Баликая.

У Венеції ж вирішили ввести податок до €10 для тих туристів які приїжджають в місто на один день, — пише BBC

У бюджеті Італії на 2019 рік є положення, яке дозволяє Венеції накладати плату , яка в першу чергу стосуватиметься туристів, що прибувають на круїзних суднах на один день. Очікується, що вона буде ​​на рівні 2,50 — 5 євро на людину, але в гарячий період(влітку) вона може зрости до 10 євро.

Сотні круїзних суден щороку причалюють у Венеції, мер міста Луїджі Бругнаро наголосив, що «податок на посадку» створить необхідний дохід, задля збереження і підтримки чистоти у місті.

Клаудіо Скарпа, голова Асоціації менеджерів готелів у Венеції, сказав: «Принцип полягає в тому, що той, хто відвідує місто з ранку до вечора, вносить лише невелику суму в доходи від туризму, але накладає витрати на наші послуги, тому він повинен розуміти, що не все безкоштовно».