У лютому розпочне дію безвіз між Україною та Уругваєм

З 15 лютого 2019 вступає в дію міжурядова угода про взаємне скасування візових вимог та початок безвізового режиму між Україною та Уругваєм.

Про це повідомляє посольство України в Аргентині у себе на сторінці у Twitter:

«Важливо про безвіз між Україною та Уругваєм! Вже з 15 лютого 2019 року громадяни обох країн зможуть подорожувати в гості один до одного без отримання в’їзної візи! «

https://twitter.com/UKRinARG/status/1088459754727342086

Повідомляється, що громадянам України можна буде перебувати без візи на території Уругваю 90 днів. Термін може бути поновлений на інший строк у 90 днів.

Для безвізової поїздки в Уругвай потрібно мати паспорт громадянина України для виїзду закордон, або посвідчення особи моряка чи посвідчення особи на повернення в Україну (у разі втрати документів закордоном).

Уругвай (оф. Східна Республіка Уругвай) — одна з найменших країн Латинської Америки, яка знаходиться в південно-східній частині Південної Америки, на узбережжі Атлантичного океану. Межує з Бразилією та Аргентиною. Столиця і головні ворота у країну — Монтевідео. Це одна з тих країн, в яких немає унікальних старовинних пам’ятників, етнічних племен та чудних традицій, але є сучасний і нетиповий Уругвай — з добрими та щирими людьми, смачною їжею, цілодобовими святами і своїм стилем життя — спокій та розважливість.

З України в Уругвай на даний момент немає прямих сполучень, тому українцям потрібно робити 1 або 2 пересадки, щоб долетіти у цю країну. Квитки можна знайти від €725 за переліт в обидва боки:


Підписуйтесь на Telegram канал Ветер Дует та першими отримуйте повідомлення про знижки та акції.

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com 
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $34 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Затримали або відмінили рейс? Отримайте до 700€ компенсації через AirHelp.