В Україні зустріли 20-мільйонного авіапасажира з початку року

В аеропорту «Бориспіль» зустріли 20-мільйонного авіаційного пасажира, обслугованого в Україні протягом 2018 року, — повідомляє Міністерство інфраструктури.

Ним виявився 7-річний Дмитро, який разом з батьками прилетів рейсом авіакомпанії Windrose зі Софії. Щасливчик отримав привітання від міністра інфраструктури Володимира Омеляна та керівника аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна.

Також міністр зазначив, що пасажиропотік в українських аеропортах зростає третій рік поспіль і сьогодні він перетнув позначку в рекордні 20 мільйонів: «В 2015 році пасажиропотік був 10 мільйонів людей. Отже, стрімко зростає кількість людей, які літають. Відновлюють свою роботу регіональні аеропорти, все більше нових авіакомпаній заходить в Україну. Ріст авіації — 30% третій рік поспіль. Я вірю, що спільними зусиллями ми можемо повторити успіх авіації і в інших галузях економіки. Разом вперед!».

Сьогодні знаменний день. Міжнародний аеропорт "Бориспіль" радий вітати 20-мільйонного авіапасажира, обслугованого в Україні протягом 2018 року. Він прилетів сьогодні з Софії рейсом авіакомпанії WINDROSE airlines. "Дуже раді, що 20-мільйонний пасажир завітав саме до "Борисполя" нашим рейсом. Авіакомпанія співпрацює з міжнародним аеропортом «Бориспіль» з 2008 року. Ця подія — додаткове підтвердження нашої ефективної взаємодії та плідної співпраці. Розраховуємо на подальший розвиток партнерства, інфраструктурні вдосконалення та підтримку авіаперевізникам", — відзначила з нагоди події Толстихіна Ольга, комерційний директор WINDROSE airlines.Ця зустріч — найкращий стимул для подальшого прогресу вітчизняної авіаційної галузі. Вітаємо колег зі спільним досягненням!#ILOVEKBP

Опубліковано Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Пʼятниця, 21 грудня 2018 р.