В Жулянах запустили акцію, в якій можна відправити листівку в будь-яку точку Світу

6 серпня в Аеропорту Київ імені Сікорського запустилась акція, в якій може взяти участь кожен, хто відлітає або прилітає до аеропорту.

Про це написав у себе на сторінці письменник та журналіст Богдан Логвиненко.

Усі охочі можуть взяти листівку із фотографіями Ukrainer та qr-кодами, за якими ви можете детальніше дізнатися про Україну та відправити її в будь-яку точку світу безкоштовно!

Це стало можливим завдяки співпраці команди Ukrainer з аеропортом, Укрпоштою та МінІнформполітики.

«Головна мета акції — заохочувати іноземців відвідати Україну, адже нашій країні є що показати, а також ми хочемо презентувати бренд Ukraine NOW якомога ширшій аудиторії за кордоном. І якраз брендовані листівки в аеропорту з чудовими фото від проєкту «Ukrainer» стануть нагодою подорожуючим безкоштовно відправити друзям креативний «привіт» з України», — розповіла головний спеціаліст сектору з питань просування України в світі МІП Софія Джуринська.

Акція триватиме з 6 по 30 серпня, в ході якої на території аеропорту буде розміщено поштову скриньку та 10 інформаційних стендів з двадцятьма видами листівок англійською мовою, а на інформаційних екранах аеропорту ротуватимуться проморолики про Україну, зняті проєктом «Ukrainer» за підтримки МІП.

«Для нас дуже важливо було долучитися до цієї події, оскільки відео і фото — результати нашої трирічної експедиції усією Україною, до якої долучилося понад 300 волонтерів», — підкреслив автор проєкту «Ukrainer» Богдан Логвиненко.

Фото: МІП

Нагадаємо, у «Видавництві Старого Лева» з’явилось унікальне видання -«Ukraїner. Країна зсередини». Книга-альбом, створена за ініціативи письменника та журналіста Богдана Логвиненка, розповідає найяскравіші моменти з трирічної експедиції унікальними куточками України.


В Жулянах запустили акцію, в якій можна відправити листівку в будь-яку точку Світу

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа