Wizz Air — найекологічніша авіакомпанія Європи

Один з найбільших лоукост-авіаперевізників у Центральній та Східній Європі Wizz Air, повідомив, що забезпечує найнижчий рівень викидів CO2 на одного пасажира серед інших авіакомпаній.

В травні 2019 Wizz Air отримала звання авіакомпанії з найменшим шкідливим впливом на навколишнє середовище з показником викидів 56,5 г СО2 в розрахунку на пасажиро-кілометр.

Згідно даних авіаперевізника, перельоти здійснюються літаками A320, A321ceo і A321neo, середній вік яких становить 4,7 років, і є найсучаснішим в авіагалузі.Протягом минулих років спостерігалася тенденція до зниження показника викидів CO 2 Wizz Air на пасажиро-кілометр і в травні 2019 такі показники зменшилися на 4,4% в порівнянні з минулим роком.

місячні показники
Травень 2019
комерційний пасажирооборот 5656 мільйонів кілометрів
перевезено пасажирів 3,47млн пасажирів
Викиди CO2 319 760 тонн
CO2 г пасажиро-кілометр 56,5 г пас-км 

«Головна мета Wizz Air — дарувати свободу завдяки доступним подорожам, і ми пишаємося, що маємо можливість це робити, підтримуючи стійкий розвиток. Для нас бути відповідальною авіакомпанією і гарантувати сталий розвиток в майбутньому для наступних поколінь — не є участю в гонках. Сьогодні, забезпечуючи найнижчий в галузі рівень викидів CO 2 в розрахунку на пасажиро-кілометр, Wizz Air вже стала самим екологічним вибором, який може зробити пасажир в галузі авіаперевезень», — повідомив Генеральний директор Wizz Air Джозеф Вараді.

Він також добавив, що в компанії ставлять амбітні цілі зменшити вплив на навколишнє середовище шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій на третину до 2030 року. Літаки A321neo авіакомпанії Wizz Air сьогодні є найбільш екологічно чистими і безпечними технологічними розробками.

ДжерелоДе шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа