Wizz Air планує відновити дочку «Wizz Air Ukraine», а також запустить 2 нових рейси з України в Краків

Авіакомпанія Wizz Air анонсувала про плани відновити роботу дочірньої лоукост-компанії Wizz Air Ukraine.

Про це було повідомлено 21 листопада під час зустрічі генерального директора Джозефа Вараді та Президента України Петра Порошенка. 

«Україна завжди була і залишається надзвичайно важливим ринком для Wizz Air. З початку нашої роботи тут у 2008 році ми перевезли 7 млн ​​пасажирів на наших лоу-кост маршрутах в і з України і, таким чином, стали провідним лоу-кост перевізником на ринку. На підтвердження нашої прихильності до України і у відповідь на високий попит споживачів, Wizz Air готовий найближчим часом істотно збільшити обсяг своїх інвестицій в країну. В тому числі, мова йде про відновлення роботи нашої української дочірньої компанії Wizz Air Ukraine, і тут ми розраховуємо на необхідну підтримку від представників української влади », – заявив глава Wizz Air.

Відновлення Wizz Air Ukraine передбачає збільшення польотів з України, які будуть обслуговувати до 20 нових літаків Airbus A320 і A321, що дозволить збільшити перевезення пасажирів до 6 млн в рік до 2025 року.

Також, авіакомпанія анонсувала про відкриття двох нових прямих авіарейсів в Краків з Києва та Харкова. Рейси Київ-Краків запустять вже з 5 квітня 2019 року та будуть здійснюватись чотири рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця, неділя), вартість квитків від €20. Сполучення Харків-Краків відкриють 16 вересня 2019 року, рейси двічі на тиждень (понеділок та п’ятниця), вартість авіаквитків від €15.