10 ідей подарунків на Новий рік для мандрівників

Все ще думаєте що дарувати? Ми зібрали ідеї практичних подарунків для тих, хто не уявляє своє життя для подорожей.

Рюкзак для подорожей

Що подарувати на новий рік мандрівнику для подорожей ідеї

Найкращий подарунок для активних мандрівників, що обирають лоукости – рюкзак, що може вмістити всі речі та підійти під розмір ручної поклажі. Зручний наплічник завжди стане в пригоді в подорожах чи на прогулянці. Зверніть увагу на українських виробників: GARD, Gin, Harvest

Ціна від 399 грн

Тревелбук

В час цифрових технологій, безкінечних сторіз та селфі в Instagram, інколи дуже погортати альбом зі старими фото або щоденник. Тревелбук – це спосіб занотувати враження від подорожі в новий спосіб. Через кілька десятків років ці нотатки будуть безцінними!

Ціна від 395

Термобілизна

Що подарувати на новий рік мандрівнику для подорожей ідеї

Хороший подарунок навіть для тих, хто не захоплюється походами або гірськолижним спортом. Термобілизна додасть комфорту зимовим прогулянкам та поїздкам. А ще вона займає мало місця в багажу та може зігріти краще, ніж громіздкий светр.

Ціна від 319 грн

Путівник “Атлас Обскура”

Що подарувати на новий рік мандрівнику для подорожей ідеї

Це не просто путівник. В цій книжці зібрано більш ніж 700 найцікавіших куточків світу, які доповнять будь-яку подорож: незвичні музеї, крамниці, кафе, секретні та нетуристичні місця. Неймовірні світлини, обов’язкові карти, описи місцин з усіх регіонів світу.

Ціна від 540 грн

Беруші для сну

Незамінна річ в літаку, потязі, готелі, в поході та будь-де. Чи варто зайвий раз нагадувати як приємно добряче виспатися?

Ціна від 539 грн

Картки для вивчення англійської на тему подорожей

Гарний подарунок для тих, хто хоче прокачати свою англійську і почуватися впевнено в подорожах. В набір входить 500 (600-700 слів) карток, 23 теми та 6 тематичних ігор. До речі, цей набір можна брати з собою в подорож та практикуватися в дорозі!

Ціна від 350 грн

Стедікам для камери чи телефону

Ідеальний помічник для тих, хто любить знімати відео. Стедікам допомогає стабілізувати телефон або камеру, щоб уникнути дрижання зображення.

Ціна від 3 070 грн

Підводний бокс для телефону

Подарунок для фанатів передач Жака-Іва Кусто, що давно мріяли власноруч зафільмувати або сфотографувати барвистий підводний світ. З таким боксом можна занурюватися на десятки метрів під воду.

Ціна від 1 999 грн

Портативний зарядний пристрій

Банально, але завжди актуально!

Ціна від 299 грн

Подорож

Найкращий подарунок – це подорож. Адже враження від нових країн та пригод залишаться назавжди. Подорожувати не так дорого, як здається. Квитки в Європу можна придбати від €9, пакетні тури від €130, автобусні тури від €33.

Де шукати дешеві авіа? На пошуковиках Kiwi.com або Skyscanner.ua.
А також на нашому Telegram каналі або у Viber групі.