100 облич України в спецпроекті Ukraїner

Медіа Ukraїner представило онлайн новий фотопроєкт — підбірку світлин України в обличчях. Це 100 портретів різних героїв, обрані з архіву історій за чотири роки. 

«За останні чотири роки ми проїхали понад 150 тисяч кілометрів в межах України, відвідали усі регіони, окрім окупованих територій, відзняли сотні годин відео та мільйони знімків. Ми постійно намагаємося показати вам Україну з інакшої перспективи, з ракурсу, якого ви, можливо, не бачили, який був непомітним у великому потоці інформації. Цього разу це підбірка фото України в обличчях. 16 історичних регіонів, 100 героїв з різних частин нашої великої країни та портрети десятків фотографів, що подорожували з нами», йдеться на сторінці медіапроєкту Ukraїner у Facebook.

Публікація доступна одночасно трьома мовами: українською, англійською та польською.

Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. Команда ентузіастів упродовж останніх чотирьох років фіксує різноманітні важливі події, спільноти, процеси, що відбуваються у суспільстві. До роботи над проєктом залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.