5 маловідомих міст Італії, які варто відвідати

Якщо думки про сонячну Італію не покидають, а типові Рим та Флоренція більше не дивують, завжди є рішення!

Чомусь найприємніше вивчати країну, відвідуючи нетуристичні місця. Найчастіше – це маленькі, заховані в густих виноградниках, містечка. Приїзд сюди можна порівняти з приїздом до бабусі: тут добре, наче вдома. А типова подорож уповільнюється в часі та дарує приємні емоції. Разом з сервісом пошуку авіаквитків Travellizy.com розповідаємо про непопулярні міста Італії, які варто додати до своєї подорожі.

1. Амалфі

Це місто вважають одним з найгарніших на усьому Середземному узбережжі. Це літня резиденція для зірок кіно, політиків та просто райське місце для тихого відпочинку. Його краса та незвичне розташування зачаровують! Складно уявити, як люди вирішили побудувати місто на сірих скелях. І не варто про це думати. Краще просто насолоджуватись тихим плином часу та видом узбережжя Позітано.

маленькі міста італії алмафі сезон

2. Альберобелло

Не єдиним морем приваблива Італія. Є унікальне місце, що 100% приверне вашу увагу – дивовижне Альберобелло, де можна насолодитись видами на хатинки труллі. Це місто унікальне своєю історією та пейзажами. Тут легко відчути себе героєм казки в містечку гномів.

маловідомі міста італії Альберобелло

3. Манарола

Пошановувачі вина та морепродуктів закохаються в це місто з першого погляду, адже місцеві ресторани зможуть здивувати навіть найдосвідченішого гурмана. Додайте до смачної їжі кольорові будиночки на сірих скелях, вид на море та солоний вітер – чи варто ще щось додавати про це місто? Якщо бажаєте пригод, радимо відвідати шлях кохання, що об’єднує Манаролу з Ріомаджоре та стало символом місцевих Ромео та Джульєтти.

не попсові міста італії Манарола

4. Модіка

Це райське місце для любителів тихого відпочинку та солодкого шоколаду. Воно заховане на острові Сицилія. Тут легко відчути італійський дух, насолоджуючись спокійною прогулянкою прохолодними кам’янистими вулицями. Здається, що час тут зупинився. Ніхто нікуди не запізнюється, всі знають цінність моменту. І в такий спосіб життя важко не закохатись.

цікаві міста італії Модіка які варто відвідати

 

5. Кьоджа

Багато хто називає її альтернативною Венецією. Та це буде не зовсім правильно. Скоріш за все Венеція – це альтернативна Кьоджа. Адже місто набагато старіше за більш відому туристичну сусідку. Кьоджа – це маленьке містечко, яке побудували ще древні римляни. Головна його артерія – канал Вена, яке розділяє місто на майже однакові частини. Його тихі та схожі вулиці побудовані паралельно одна до одної, таким чином, заблукати тут майже неможливо. А приємним бонусом буде те, що ціни набагато нижчі за венеціанські. Притаманний усім маленьким містечкам шарм, Кьоджа не поступається ні в колориті, ні в смачній ресторанній їжі, ні в фестивалях.

не туристичні міста італії Кьоджа

Італія не відпустить байдужим нікого. Занадто романтична, занадто смачна та п’янка, занадто колоритна та яскрава. Не дивно, що саме тут народжувались та створювали свої шедеври видатні митці, адже ці пейзажі та це відношення до життя нікого не залишить байдужим! І насправді ми не можемо уявити, коли Італія зможе набриднути туристам. Та і навіщо? Адже краще купити авіаквиток та насолоджуватись подорожжю по ще маловідомим місцям.

Авіа до Італії можна придбати через сервіс Travellizy.com, приклади цін на літо в обидва боки: