6 відомих музеїв Європи, вартих вашої уваги

Європу  вважають культурною  столицею світу. Найбільш яскраво це  виражено у музеях, які популяризують великі  міста. Ви у пошуках цікавих витворів мистецтва  та захоплюючих історій?А можливо ви просто хочете  поблукати ошатними та ефектно оздобленими коридорами  музеїв Європи? Тоді будь-яке з нижче наведених місць, саме для вас!

Лувр.Париж, Франція

Фото Reshmi Anand

Паризький Лувр  — один з найвідоміших музеїв  світу. З площею 65 000 квадратних метрів  він також є одним з найбільших музеїв світу.В  ньому виставлено більш ніж 300 000 експонатів, включаючи відому  Мона Лізу. Швидше за все, спершу ви оглянете лише мізерну частку від  усієї виставки , проте лише поглянувши на сам музей ззовні, ви почнете планувати  наступну поїздку.

Вхідний квиток: €15.00
Веб-сайт:  www.louvre.fr

Музей  природознавства. Відень, Австрія

Фото з офіційної Facebook-сторінки музею

Відень переповнений нетиповими будівлями  та вражаючими музеями, але жодна з них ніколи не зрівняється із музеєм Природознавства. Ця  неперевершена будівля відкрита для відвідування туристів з 1889 року.Вона приголомшлива,як зовні, так  і з середини – інтер’єр просто неймовірний, переповнений мармуром, сусальним золотом та безцінними картинами.Саме так,ми гадаємо, має  виглядати будівля, в якій розміщено 30 мільйонів артефактів. Якщо ви не були фанатом науки раніше, то після візиту сюди, ви вже не зможете  жити без неї.

Вхідний  квиток: €10.00
Веб-сайт: www.nhm-wien.ac.at

Музеї Ватикану. Ватикан

Фото Yan Ots

Католицька   церква , змогла зібрати вражаючу  колекцію витворів мистецтва , впродовж  свого існування. Це стає очевидним, відвідавши будь-який з  музеїв Ватикану. Тут є витвори на будь-який смак, включаючи: скульптури, гобелени, стародавні Єгипетські артефакти… Але по справжньому безцінний витвір знаходиться  у самому кінці Сикстинської капели. Вам стовідсотково перехопить подих від єдиного погляду на роботи Мікеланджело. Ви точно будете під враженням, неначе спостерігаєте за чимось величним  і божественним.

Вхідний квиток: €16.00
Веб-сайт: mv.vatican.va

Державний музей або Рейксмузей. Амстердам, Нідерланди

Фото Christian Fregnan

Державний музей Нідерландів змушений  був змінити своє місце розташування чи не  одразу після свого відкриття, проте впродовж років  він лише збільшував свої території. Сьогодні він виглядає майже так  само велично, як і на початку свого існування, у 1800-ті роки.Це один із найвідоміших музеїв Голландської столиці. Відмінною  рисою Рейксмузею від решти — є витвори Йогана Вермеера та Рембрандта, а не лише його зовнішня ошатність.

Вхідний квиток: €17.50
Веб-сайт: www.rijksmuseum.nl

Музей Гуггенхайма. Більбао, Іспанія

Фото з офіційної Facebook-сторінки музею

Музей Гуггенхайма – спроектований Френком Генрі, вважається архітектурним дивом.Більшість відвідувачів, витрачають свій час, прогулюючись ззовні будівлі, щоб поближче роздивитись кожен сантиметр цієї краси.  Хоча це один із найновіших музеїв Європи, він вже встиг стати «домом» для відомих робіт, включаючи роботи Енді Уорхола та Марка Ротко. Музей тісно співпрацює зі своїми Нью-Йоркськими колегами, тому ви можете потрапити на всесвітньо відомі  виставки, які постійно оновлюються.

Вхідний квиток: €16.00
Веб-сайт: www.guggenheim-bilbao.es

Національний музей Центр мистецтв імені королеви Софії. Мадрид, Іспанія.

Фото з офіційної Facebook-сторінки музею

В  Іспанії  ви зможете знайти безліч цікавих  місць та музеїв, проте жоден із них  не зрівняється із Центром мистецтв імені королеви Софії. Головна мета   музею спрямована на висвітлення мистецтва Іспанії у 20-му столітті, найвідомішими представниками якої, є  звісно ж, Сальвадор Далі та Пабло Пікассо. Туристи із задоволенням блукають коридорами цієї будівлі, яка  колись, зовсім не довго, проте була лікарнею, а згодом стала притулком для світових шедеврів.Найвідоміша картина  музею — Герніка, Пабло Пікассо.

Вхідний квиток: €8.00
Веб-сайт: www.museoreinasofia.es

Поради для туристів

Безкоштовний вхід: Вхідні  квитки до музеїв Європи зазвичай — дорогі. На щастя, більшість   музеїв роблять акції, так званий вільний вхід, принаймні 1 раз на місяць, іноді 1 раз  на тиждень. Радимо переглянути веб-сторінку музею, та дізнатись чи є безкоштовні квитки, перед тим, як планувати поїздку.

Дешеві вхідні квитки: Якщо вам  не пощастило «піймати» безкоштовний  вхідний квиток, більшість музеїв мають здешевлені квитки, наприклад, для студентів. Переконайтесь, що ваш студентський при вас.

Будьте цілеспрямованими: великі музеї Європи мають безмежні території та зазвичай переповнені. Не  намагайтесь оглянути все і відразу, — перегляньте веб-сторінку  музею перед вашою подорожжю, та визначтесь, які саме витвори мистецтва  входять до вашого топ-списку для відвідин.

Уникайте натовпу: Музеї  Європи мають свої години-пік, в цей  час вони переповнені людьми під зав’язку. Радимо зазирнути  до Google.com заздалегідь та перевірити які години вважаються найбільш популярними.

Не стійте в чергах: Вхідні квитки краще купувати онлайн – це зекономить вам купу час і дасть змогу уникнути величезних черг на вхід. Зручно купити квитки в кілька музеїв одразу на сервісі Musement.

В  Європі є  сотні музеїв, вартих  вашої уваги. Багато з них менш відомі, проте не менш вражаючі. Якщо  ви хочете відчути нове місто на смак, осягнути  всю глибину його культури під час вашої подорожі, тоді наші топ6 місць, саме те, що ви так давно шукали.

Вказані ціни актуальні на квітень 2019 року.