7 типів хостелів: обери те, що підходить тобі

В усьому світі існує безліч хостелів, та, важливо обрати той, що зробить твою подорож незабутньою. Можна легко помилитись та опинитись в атмосфері, на яку не очікував. А все через те, що існує безліч різних концепцій хостелів і кожен пропонує щось своє.

Щоб допомогти обрати твоє ідеальне помешкання для подорожі, ми з командою DREAM Hostels розкажемо про 7 найрозповсюдженіших типів хостелів :

1. По-домашньому затишні хостели

Цей тип хостелів, мабуть, найзатишніший і легко стане улюбленим місцем для соло-мандрівників та тих, хто зупиняється у хостелі вперше. Тут є простора вітальня, де всі мешканці збираються на щоденну вечерю, наче велика сім’я, дружня атмосфера та привітні власники, які зазвичай приймають гостей самостійно. Одним з таких хостелів є Hostel Ani&Haakien в Роттердамі.

2. Бутік хостели

Розкішні хостели існують, щоб довести, що бюджетні поїздки не обов’язково про низьку ціну і некомфортне житло. Вони поєднують в собі чудовий, часто у старовинному стилі, дизайн і концепцію хостелів. Крім того, наявні безліч додаткових послуг, як сніданок з органічних продуктів, пральня, відділення для зберігання багажу та багато приватних номерів, які бувають більш стильні та доступні, ніж у готелі.  А, у додаток до цього, зберігається весела та дружня атмосфера. Радимо звернути увагу на  KEX Hostel в Ісландії

3. Еко хостели

Якщо ти відповідально ставишся до навколишнього середовища, піклуєшся про природу і не зраджуєш собі навіть під час подорожей, тобі ідеально підійдуть еко хостели. Часто вони знаходяться десь на околиці міста, або у тихій природній місцевості, як Tomorrowland Hostel на Шрі-Ланці. Якщо ж хостел знаходиться у мегаполісі, то такі хостели піклуються про утилізацію відходів, економію води та світла. Радимо придивитись до Eco Hostel на Сицилії.

4. Серфінг хостели

Серфінг та пляжні хостели, підійдуть для тих, хто одержимий морем чи океаном, хто хоче проводити барбекю – вечори просто неба і кого не дратує пісок на простирадлах, адже від нього майже неможливо позбавитись. Це хостели, які окрім вже звичайних умов, можуть мати приватні пляжі, бунгало та гамаки на дворі, як наприклад у хостелі 99 Surf Lodge. Та зверніть увагу, що можна знайти хостели за іншими видами активності: сноубординг, дайвінг або походи у гори.

5. Паті-хостел

Вже від назви зрозуміло, що там відбувається, хоча ніхто не сказав про те, що вечірка у такому хостелі може тривати цілодобово. В такому помешканні шоти наливають гостям вже при заселенні та попереджають, якщо не любите шум, то краще пошукати інше житло. Для того, щоб дізнатися чи дійсно це паті хостел достатньо переглянути соціальні мережі та офіційний сайт. Гарною ідею буде поїхати на уїкенд-вечірку до Риму у хостел The Yellow.

6.Традиційні хостели

Традиційні хостели зберігають своє початкове призначення, як бюджетний варіант розміщення. Вони мають багато спільних кімнат та великі загальні зони. Традиційні хостели оптимізовані для великих груп людей, як шкільні екскурсії, спортивна команда або тур група. Тим не менш, ти можеш залишитися тут як соло-мандрівник, адже все одно це ідеальне місце для нових знайомств. Такий тип помешкання також відмінний вибір для сімей.

7. Гібридний хостел

Знадобилося багато часу, перш ніж почали з’являтися хостели такого типу. По суті, гібридні хостели поєднують у собі декілька концепцій. Так, наприклад, за атмосферою традиційний хостел може бути водночас і еко-хостелом, піклуючись про навколишнє середовище. Зазначимо, що цей тип поєднує у собі стандарти готелів та дружню атмосферу хостелів. Це ідеальне місце для мандрівників digital nomad та фрілансерів, яким потрібен час трохи попрацювати, але на вечір не завадить гарна компанія. Радимо завітати до будь-якого хостелу мережі DREAM Hostels.

Цей матеріал створено за підтримки партнера – європейської мережі хостелів Dream Hostel.
Теги: