Aegean Airlines відновить рейси з Києва в Афіни з 3 серпня

Грецька авіакомпанія Aegean Airlines вже цього місяця розпочне відновлювати виконання міжнародних рейсів. В першу чергу, планується запустити рейси з Афін у Женеву, Цюрих, Франкфурт та Мюнхен.

За попередньою інформацією компанія планує відновити рейси з Києва в Афіни з 3 серпня 2020 року. Рейси будуть здійснюватись тричі на тиждень літаками Airbus A320. Водночас, наразі в системі бронювання відсутні квитки на цей рейс.

Aegean Airlines – грецька авіакомпанія, яка входить до складу найбільшого авіаційного альянсу світу Star Alliance. Повітряний флот авіакомпанії складається з 65 літаків. В Україну компанія виконувала прямі рейси з Афін в Київ. Також з пересадками можна було зручно та недорого летіти на грецькі острови.

Раніше повідомлялось, що в Греції планують відкрити туристичний сезон в липні, а готелі відкриються вже в червні. Крім того, цього місяця для відвідувачів відкрили античні пам’ятки Греції.

Острови Греції, на яких варто побувати


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.