Air Astana допускатиме на борт тільки після тесту на коронавірус

Казахстанська авіакомпанія Air Astana повідомила, що допускатиме на борт літака тільки пасажирів, що здали тест на наявність СOVID-19.

Як повідомляє Avianews, пасажир повинен буде надати довідку про проходження тесту методом полімеразної ланцюгової реакції з негативним результатом. При цьому, документ має бути виданий не більше ніж за 7 днів до виходу.

Водночас, авіаперевізник тимчасово закриє можливість онлайн-реєстрації. Тому як, перевірка відповідних документів відбуватиметься на стійці реєстрації аеропорту.

Крім того, компанія проводитиме перевірку температури перед вильотом, наявність масок і рукавичок у пасажирів та екіпажу.

Для збільшення дистанції між пасажирами на борту, Air Astana блокуватиме сусіднє крісло.

У повідомленні авіакомпанії не вказується, як довго будуть діяти такі правила.

Раніше Air Astana заявила про відновлення внутрішніх рейсів в Казахстані з 1 травня. Спочатку польоти будуть виконуватися тільки по маршруту Алмати – Нур-Султан три рази в день. Дата перезапуску міжнародних рейсів поки не називається.

Казахстанська авіакомпанія Air Astana здійснює прямий переліт з Києва у Нур-Султан та Алмати. З пересадками у Казахстані можна летіти до Індії, Китаю, Таїланду та інших країн Азії.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.