Air Astana дозволила безплатне перевезення спортивного обладнання

Казахстанська авіакомпанія дозволила безкоштовно перевозити спортивне обладнання на всіх міжнародних рейсах в Нур-Султан та Алмати.

Про це повідомили в українському представництві Air Astana, передає Avianews.

Пропозиція пов’язана зі стартом гірськолижного сезону в Казахстані. Зокрема, акція діє на прямих рейсах з Києва у Нур-Султан та Алмати. Нові правила діють для всіх бронювань, зроблених з 15 листопада 2021 року до 10 березня 2022 року. 

На додаток до безплатної норми багажу, авіакомпанія не братиме плату за перевезення сноуборду, лиж та трекінгового обладнання. Якщо пасажир придбав квитки за тарифом, що включає тільки ручну поклажу, він може безплатно здати спортивний інвентар у багаж.

Лижний комплект може включати пару лиж та пару черевиків, комплекту сноуборду – сноуборд та пара черевиків, трекінг-комплект – пара палиць та спеціальне взуття. Вага кожного комплекту не повинна перевищувати 23 кг в економкласі та 32 в бізнес-класі.

Більшість популярних казахстанських гірськолижних курортів розташовані біля Алмати. Серед найпопулярніших – Чимбулак, Медео, Табаган, Ак Булак. Біля Нур-Султана покатитсь на лижах можна на курорті Борове.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.