Air Astana ввела нові тарифи на рейси з України в Казахстан

Казахстанська авіакомпанія Air Astana розпочала продаж квитків економ-класу по безбагажним тарифам на рейсах в Україну, повідомляє Avianews.

Новий тарифний план Basic доступний для бронювання з 21 серпня 2019 на прямі авіарейси з Києва в Нур-Султан (Астана). Також, даний тариф відображається при пошуку квитків з Києва в різні міста Казахстану з пересадками в Алматі чи Нур-Султані.

Він дозволяє безкоштовно провозити тільки один предмет ручної поклажі з габаритами до 56х45х25см і вагою до 8 кг і невелику дамську або чоловічу сумку або сумку для ноутбука.

Квитки Basic коштують дешевше на $10 в одну сторону або $30 в обидва боки в порівнянні з квитками економ-класу Classic, які включають перевезення однієї одиниці багажу вагою до 23 кг.

Нагадаємо, Air Astana оголосила про зміни в правилах перевезення багажу, при купівлі квитка з 7 серпня 2019 року на період подорожі з 21 серпня 2019 застосовуватиметься нова багажна політика.

Зміни торкнулись здебільшого норм безкоштовного багажу, яка змінилась з вагової системи перевезення на штучну. Залежно від тарифу можна взяти з собою одну або дві сумки або подорожувати без багажу. Максимальна вага однієї сумки становить 23 кг в економ-класі і 32 кг в бізнес-класі. 


Air Astana ввела нові тарифи на рейси з України в Казахстан

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа