Air Malta не планує відкривати авіарейси до 31 травня

Авіакомпанія Air Malta, яка здійснювала прямі рейси з Києва на Мальту, повідомила, що продовжить термін призупинення рейсів до 31 травня 2020.

Перевізник підготував для пасажирів, чиї рейси було скасовано, декілька опцій компенсації.

Якщо бронювання було здійснене до 19 березня, пасажир може повернути усі кошти або перевести їх на кредитний рахунок, дійсний до 28 жовтня. Кредит можна використати на нові подорожі до 31 грудня 2020. Крім цього, клієнти компанії можуть переоформити квиток на нову дату до 31 грудня 2020 без оплати штрафів.

Для пасажирів, що здійснили бронювання після 20 березня, будуть застосовуватись правила нового тарифу Go Safe. Пасажир зможе змінити дату вильоту тільки після оплати зборів у розмірі 10 євро.

Air Malta зупинила усі перельоти з 21 березня у звязку з рішенням уряду Мальти ввести карантин на острові. Мальтійська авіакомпанія є “дочкою” Ryanair, яка раніше повідомляла, що також не планує літати до кінця травня 2020.

За матеріалами: Avianews

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.