airBaltic оприлюднила графік відновлення рейсів

Авіакомпанія airBaltic повідомила про графік відновлення авіарейсів після карантину. Перевізник відкриє регулярний рейс з Києва у Ригу в червні і запустить сезонний рейс з Одеси в серпні.

Про це повідомляє avianews.com .

Зазначається, що рейси Рига-Львів цього року здійснюватись не будуть.

Відновити польоти авіаперевізник планує з 13 травня, якщо уряд Латвії не буде вводити нові обмеження.

На першому етапі авіакомпанія буде виконувати щоденні рейси тільки з Риги в 14 міст: Амстердам, Стокгольм, Брюссель, Париж, Копенгаген, Франкфурт, Гамбург, Гельсінкі, Лондон, Мюнхен, Осло, Таллінн, Вільнюс і Москву.

У червні з Риги будуть додані рейси до Києва, Берлін, Палангу, Відень, Барселону, Дублін, Дюссельдорф, Рейк’явік, Мілан, Афіни, Ніццу, Мадрид, Малагу, Лісабон і Спліт.

Також airBaltic перезапустить польотну програму з Талліна в Амстердам, Париж, Лондон, Осло і Берлін, а також з Вільнюса в Амстердам, Париж, Берлін і Мюнхен.

У липні маршрутну мережу поповнять рейси з Риги в Лієпаю, Мінськ, Турку, Варшаву, Прагу, Будапешт, Дубровник, Рієку, Катанію, Тель-Авів, Рим, Цюріх, Біллунн, Санкт-Петербург, з Таллінна до Вільнюса.

У серпні відновляться рейси з Риги до Калінінграда, Гетеборг, Штутгарт, Тбілісі, Ларнаки і Одесу, з Таллінна в Брюссель, Відень, Копенгаген, Стокгольм, Малагу.

У жовтні airBaltic перезапустить маршрути Рига-Тампере і Рига-Абу-Дабі.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.