airBaltic скоротить частину рейсів після відновлення сполучень

Авіакомпанія airBaltic на 50% скоротить графік регулярних авіарейсів та відстрочить відкриття нових напрямків.

Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії.

Через рішення Уряду Латвійської Республіки щодо посилення заходів безпеки, щоб обмежити поширення коронавірусу, повністю призупинено міжнародний повітряний рух. Тому, в airBaltic змушені були тимчасово зупинити всі рейси з 17 березня до 14 квітня включно.

Водночас, у компанії повідомили, що коронавірусна криза суттєво впливає на попит авіаперельотів. Тому було прийнято рішення частково зменшити перельоти між 15 квітня та 31 жовтня 2020.

«З огляду на значне зменшення попиту, ми плануємо відновлювати нашу роботу поступово. Ми почнемо зі щоденних рейсів по нашим ключовим маршрутами, використовуючи скорочений флот. З кожним  наступним тижнем ми будемо повертати в роботу більше літаків, пропонуючи більше рейсів», — прокоментував глава airBaltic Мартін Гаусс.

Згідно з даними системи бронювання авіаперевізника, буде відновлено регулярні рейси з Риги в Київ та Одесу. Однак, сезонний рейс Рига-Львів, у цьому році здійснюватися не буде.

Пасажирам, чиї рейси було скасовано, в airBaltic обіцяють повне повернення вартості квитків та додаткових €20 за кожне скасоване бронювання на одного пасажира.

«Подайте заявку на подарунковий ваучер airBaltic, який покриває повну вартість повернення квитків, плюс додаткові €20 за кожний напрямок на одного пасажира.” — розповідають у компанії.

Як тільки ситуація нормалізується, ваучер можна буде використати для бронювання будь якого рейсу airBaltic або додаткової послуги до травня 2021 року.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Робіть покупки онлайн із кеш-беком до 50 %!

Щоби купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь у кеш-бек системі та отримуйте до 50 % з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.