airBaltic ввела нові тарифні плани та дозволила змінювати ім’я в квитках

Авіакомпанія airBaltic вводить нові тарифні плани та пропонує послугу зміни імені та повернення квитків по безповоротним тарифам.

Вартість послуги зміни імені становить €8 за кожен рейс. Під час замовлення даної опції пасажир зможе змінювати ім’я в квитку не менше ніж за 24 години до вильоту.

Крім того, якщо під час зміни імені ціна квитка не зміниться, то пасажирам не потрібно буде доплачувати. В інакшому випадку потрібно оплатити різницю тарифів.

В компанії зазначають, що не можна змінювати тип квитка. Якщо це дитячий квиток, то новим пасажиром повинен бути дитина, якщо дорослий – то тільки дорослий мандрівник.

Послуга повернення квитків по безповоротним тарифам коштує €20 в одну сторону. При зверненні до початку рейсу вона дозволяє отримати ваучер номіналом у вартість квитка, який можна використати для бронювання нових поїздок.

Нові тарифи

З 1 липня airBaltic продає квитки економ-класу за новими тарифами Green, Green Plus і Green Classic, а також єдиний тариф бізнес-класу. Усі квитки позволяють змінювати дату вильоту, однак за дешевими тарифами стягується збір €50.

Green включає перевезення двох предметів ручної поклажі з габаритами до 55х40х23 см і 40х30х10 см і загальною вагою до 8 кг. 

Green plus відповідає умовам Green і включає перевезення однієї валізи вагою до 20 кг в багажі.

Green classic дозволяє провозити ручну поклажу, одну валізу до 20 кг в багажі, включає безкоштовну реєстрацію в аеропорту, вибір місця, безкоштовне зміна дати вильоту і можливість повернення при оплаті штрафу €50 за напрямок при отриманні грошей або €25 за напрямок при отриманні ваучера на покупку нових квитків. 

Джерело: Avianews


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.