AirBnB допоможе медичним працівникам знайти безкоштовне житло

Популярний сервіс для бронювання житла AirBnB оголосив про план надання безкоштовного житла для медичних працівників, які борються з пандемією коронавірусу.

Метою компанії є розмістити 100 000 працівників медичної сфери по всьому світу. Для тих, хто в пошуках житла, так і господарям, які хотіли б долучитись до акції, створено спеціально для цієї мети портал Airbnb.

Ми чули від безлічі господарів по всьому світу, що вони хочуть забезпечити затишним житлом героїчних рятівників. Ми об’єднаємо наших некомерційних партнерів, державні установи та інших людей з нашою неймовірною спільнотою для спільної роботи в ці надзвичайні часи“, – розповідає співзасновник Airbnb Джо Геббія.

Раніше, схожу ініціативу запустили у Франції минулого тижня. Уряд країни спільно з Airbnb працювали над тим, щоб знайти 4000 господарів, готових надати безкоштовне проживання медичному персоналу.

Будинки та квартири, надані в рамках цієї програми, повинні відповідати рівню санітарних норм, визначеному медичними експертами, обраними Airbnb.

Господарі можуть долучитись до програми та мати можливість надати свою нерухомість для безкоштовного проживання через платформу “Відкриті будинки” Airbnb, створену в 2012 році для людей, які потрапили у надзвичайну ситуацію та потребують притулку”, – пояснюють в компанії

Також, зазначається, якщо господарі не зможуть надати житло безкоштовно, Airbnb все одно відмовиться від усіх зборів за проживання.

За матеріалами: CNN


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: