Акція SkyUp – на рейсах в Єреван багаж за 1 грн

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines пропонує зареєстрований багаж до 23 кг за 1 грн на рейсах Київ-Єреван протягом вересня-жовтня.

Скористатись спеціальною пропозицією можна тільки за умови купівлі квитків у період з 18 по 31 серпня.

Летіти можна прямими рейсами з Києва у Єреван – від €143 туди-назад. Частота польотів: з 1 по 15 вересня — по понеділках і п’ятницях; з 16 вересня по 24 жовтня включно — по понеділках, середах і п’ятницях.

Для того, щоб скористатись акцією, потрібно на сайті авіакомпанії обрати рейс і тариф. На наступній сторінці ввести свої дані і далі натиснути на кнопку «Багаж 23 кг» із приміткою «акція».

В результаті до обраного тарифу без багажу (Basic — ручна поклажа до 7 кг) додається одне місце багажу вагою до 23 кг за 1 грн. До обраного тарифу з багажем (Standard чи Flex, до якого вже включено 1 місце багажу до 23 кг) додається ще одне додаткове місце багажу вагою до 23 кг за 1 грн.

Нагадуємо, з 14 серпня українцям дозволено відвідувати Вірменію за умови проходження 14-денної самоізоляції. У пасажирів є дві опції:

  • протягом 24 годин після прибуття до країни або звернутися до лабораторії і зробити ПЛР-тест, або зареєструватися і почати проходити самоізоляцію;
  • після початку проходження самоізоляції для її дострокового припинення також можна буде зробити ПЛР-тест. Однак для цього вже потрібно буде викликати медпрацівників для забору матеріалу для дослідження за адресою самоізоляції, оскільки залишати місце її проходження до отримання негативного результату тестування або закінчення 14-денного строку забороняється. 

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.