Активний відпочинок на воді: вейкборд, сапи, каяки та інші розваги

Літо найкраще проводити біля води. Можна просто засмагати, а можна добряче розважитися та навчитися чомусь новому: опанувати вейкборд, спробувати сап або опанувати бурхливі потоки гірських річок.

Дізнавайтесь більше про цікаві місця України, підписуйтесь на наш Telegram канал або Viber групу.

Вейксерфінг та вейкбордінг

вейсерфінг вейкбордінг в україні

Для того, щоб відчути радість серфінгу, не обов’язково їхати до океану: хвилю можна зловити й в Україні, але вона буде штучною – від катера. Вейксерфінг – це катання на дошці на хвилі, що створює катер. Принцип той самий, що й на океанічних хвилях, проте не треба чекати влучного моменту або гребти, щоб встати на хвилю. Серфер розганяється за катером, тримаючи фал – спеціальний трос. Вейкбордінг відрізняється від віндсерфінгу тим, що дошка має кріплення для ніг, а для катання не завжди може бути за катером – кататися можна на спеціальній канатній доріжці. Опанувати вейк або серф можна вже за кілька занять.

Читайте також: 10 регіонів, де можна навчитися серфінгу

Кайтсерфінг

кайтсерфінг в україні

Кайтери не залежать ані від катера, ані від хвиль, зате вони залежать від вітру. Під ногами та сама дошка, проте рухається спортсмен за допомогою спеціального купола – кайту. Навчитися кайту не так вже й легко: новачкам рекомендується освоювати цей вид спорту щонайменше 3-7 днів інтенсивних занять. Україні чимало кайтових спотів: Коблево, Ягорлик, Лазурне, Генічеськ та інші.

Віндсерфінг

віндсерфинг в україні

Ще один вид спорту, де все залежить від вітру. Але потрібний для віндсерфінгу вітер знайти простіше, ніж для кайту, тому віндсерферів можна побачити навіть на Дніпрі в межах Києва. Дошка для віндсерфінгу довша та ширша та має мачту з парусом. Перекинутися на ній складно, а от впустити парус у воду – простіше простого! З першого погляду може здатися, що віндсерфінг не такий динамічний спорт, як кайт або вейк, але це лише справа досвіду. Навчитися стояти на віндсерфі можна за кілька занять з інструктором.

Скімбордінг

скімбордінг

Найменш вибагливе заняття з нашого списку, адже для катання не потрібен ані вітер, ані велика водойма. На короткій легкій дошці можна кататися на мілководді річки, моря, океану та навіть в калюжі. З досвідом можна пробувати ловити невеличкі морські або океанічні хвилі, або робити різні трюки.

SUP

Standup paddleboarding – дослівний переклад “гребля стоячи”. Зі спорядження лише дошка, весло, капелюх та плавки. Спеціальних навичок, щоб освоїти дошку не потрібно, а займатися сапом можна на морі, річці або озері. Чудовий варіант для прогулянки по воді після робочого дня.

Каякінг

Більш традиційна розвага з веслом, що не втрачає популярність. Окрім кількагодинних прогулянок, на каяках можна влаштовувати сплави вздовж річок та моря. Для опанування каяку достатньо інструктажу на суші, весло в руки та вперед!

Рафтинг

рафтинг в Україні

Розвага для тих, кому хочеться додати адреналіну та спробувати приборкати бурхливу воду. Найкраща пора для сплаву – весна, коли річки більш повноводні, але сплавлятися можна й влітку. Найпопулярніші річки для рафтингу в Україні – Черемош, Прут, Чорна тиса, Південний Буг.

Читайте також: Як організувати рафтинг в Мигії

Сплав на байдарках або катамаранах

Сплав на байдарках або катамаранах

Відпочинок на воді можна перетворити в цілу пригоду. В Україні достатньо річок, якими можна здійснити сплав на байдарках або спеціальних катамаранах. Це чудовий спосіб активного відпочинку, а ще так можна побачити навіть звичну місцевість з зовсім іншого ракурсу.


Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *