Албанія компенсуватиме туристам вартість тесту на Covid-19

Уряд Албанії вирішив компенсувати туристам з України вартість тестування на коронавірус, для уникнення обов’язкової самоізоляції після повернення.

Про це повідомила пресслужба Консульства Албанії у Харкові.

На безкоштовні тести на COVID-19 методом ПЛР мають право громадяни, у яких є симптоми захворювання (нежить, підвищена температура, тощо), або вони були у контакті з хворими.“, – розповідають в консульстві.

Водночас, для усіх інших громадян, які добровільно хочуть пройти тестування, ця процедура буде платною.

Після прибуття з Албанії, громадяни України повинні пройти обов’язкову самоізоляцію  протягом 14 днів під контролем мобільного додатку «Дій вдома».

Двотижневу обсервацію чи самоізоляцію після прибуття в Україну можуть припинити ті, хто пройде тестування на коронавірус методом ПЛР і отримає негативний результат. Це правило діє як для іноземців, так і для громадян України.

Крім того, Центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував алгоритм припинення самоізоляції для осіб, які повернулись з країн «червоної» зони.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.