Alitalia повідомила про нові правила скасування та повернення квитків

Найбільша італійська авіакомпанія Alitalia оновила політику обміну квитків та повернення коштів за скасовані авіарейсів, яка буде розповсюджуватись на всі авіарейси перевізника.

Як повідомляє Avianews, у листі авіаперевізника, зазначено, що оновлена політика буде діяти для старих та нових бронювань, зроблених до 30 квітня 2020, якщо вони включають рейси з 23 лютого по 30 червня 2020 року.

Так, власники квитків можуть перенести виліт на іншу дату до 31 березня 2021 року без сплати додаткових штрафів. При виборі власних рейсів Alitalia переоформлення повністю безкоштовне при збереженні класу обслуговування.

Також пасажир може запросити ваучер TCV (Travel Credit Voucher), який дійсний рік з моменту випуску для покупки нових квитків Alitalia.

У разі, якщо рейс скасовано, пасажир може запросити повне повернення коштів.

Пільгова політика обміну і повернення діє, якщо пасажир звернувся в авіакомпанію або агентство, де він купував квиток, до 31 серпня 2020 року.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: