Alitalia запускає “антикоронавірусні” рейси

Найбільший італійський авіаперевізник Alitalia хоче запустити перші “рейси, вільні від коронавірусу”, поки що в тестовому режимі.

Про це повідомляє ЦТС

На початку, нову систему хочуть протестувати на двох з семи щоденних рейсів з Риму в Мілан. Вони будуть доступні тільки для пасажирів, які погоджуються під час посадки надати довідку про негативний тест на коронавірус.

Пройти тестування можна буде в спеціальному медблоці, обладнаному в аеропорту та отримати результат через 30 хвилин. Крім того, можна здати тест в будь-якій сертифікованій лабораторії не раніше ніж за 72 години до вильоту.

Мені здається, так краще, ніж заходити на борт, не знаючи, чи здорові люди поруч. Це швидко – я прибула в аеропорт всього за 2 години до польоту. І так я відчуваю себе безпечніше“, – розповіла репортерам одна з пасажирок.

Якщо система виявиться дієвою і почне користуватися попитом, її розширять на інші маршрути і сподіваються таким чином прискорити відновлення авіагалузі після кризи, обумовленого пандемією.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.