Американська компанія планує в квітні відправити перших туристів в космос

Аерокосмічна компанія Blue Origin вже здійснила 14-й випробувальний політ корабля New Shepard.

Компанія, що належить американському мільярдерові Джеффу Безосу планує весною відправити перших туристів в космічну подорож, пише Вокруг Света.

У компанії повідомляють про успішне завершення випробувального польоту NS-14 ракети-носія і капсули New Shepard. Це один це з двох випробувальних польотів так званої стабільної конфігурації. Другий політ NS-15 повинен відбутись в найближчі шість місяців.

Фото: Blue Origin

У капсулі New Shepard з панорамними вікнами може розміститись шість осіб. Корабель доставить туристів на 100-кілометрову висоту, які перебуватимуть в умовах невагомості декілька хвилин.

Запуск туристичних польотів вже неодноразово відкладався. Так, минулого року перешкодою запуску стала пандемія. Квиток на космічну подорож в середньому коштуватиме 250 тис. доларів.

Blue Origin — приватна аерокосмічна компанія, розташована в штаті Техас, США. Компанію очолює засновник Amazon.com Джеффрі Безос. Космодром розташовується на території ранчо, що належить Джефу Безосу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.