Англія не вимагатиме ПЛР-тести у щеплених мандрівників

З 24 жовтня повністю вакциновані мандрівники, які прибувають з країн з низьким рівнем захворюваності, можуть більше не здавати ПЛР-тести.

Про це повідомляє Reuters.

Уряд Англії спростити правила для міжнародних поїздок, щоб стимулювати перезавантаження туристичної галузі. Представники туризму звинувачували владу в тому, що тестування та складні правила уповільнили відновлення авіаперельотів протягом літа.

Зокрема, з 11 жовтня Уряд скасував обов’язковий карантин для щеплених мандрівників після прибуття до Англії. З 26 жовтня вакциновані туристи зможуть замість ПЛР-тестів здавати експрес-тест, що є дешевшим та швидшим варіантом перевірки на Covid-19.

Нові правила діятимуть для мандрівників, які прибувають з країн, що не включені до “червоного списку”. Україна наразі в “помаранчевому” списку. Пасажирам необхідно зробити експрес-тест на коронавірус, придбаний у приватного постачальника (безплатні тести від уряду не підійдуть).

На цей момент для в’їзду до Великобританії щепленим пасажирам потрібно пред’явити доказ повної вакцинації, зробити ПЛР-тест та заповнити passenger locator form. В країні визнають наступні вакцини: Oxford/AstraZeneca, Pfizer/BioNTech, Moderna, Janssen.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.