Авіакомпанії почали облітати Білорусь

24 травня європейські авіакомпанії розпочали облітати повітряний простір Білорусі через інцидент з літаком Ryanair, який вимушено посадили в аеропорту Мінська в супроводі з винищувачем.

Як пише Avianews, авіакомпанії Austrian Airlines, airBaltic та Wizz Air вже почали облітати Білорусі. Так, раніше рейс Austrian Airlines OS 601 літав з Відня до Москви через Білорусь, зараз він використовує територію України.

Лоукостер Wizz Air при виконанні рейсу з Києва в Таллінн облетів Білорусь через Польщу. Таким же чином облетіла Білорусь airBaltic під час польоту рейсу BT 410 з Риги до Одеси. Крім того, влада Литви заборонила усі рейси, які здійснюються через територію Білорусі.

Водночас українська авіакомпанія “МАУ” продовжила літати через Білорусь. Також продовжили використовувати повітряний простір країни –  Lufthansa, Air France і Turkish Airlines.

23 травня літак Ryanair, який здійснював рейс Афіни-Вільнюс, вимушено приземлився в Мінську після того, як білоруські диспетчери повідомили про його замінування. Повітряне судно супроводжував в столичний аеропорт винищувач. В Ryanair засудили дії білоруської влади та назвали інцидент – авіаційним піратством.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.