Авіакомпанії просять ЄС та США домовитись про єдині програми тестування на Covid-19

Низка авіакомпаній звернулись до керівництв Європейського союзу та США з пропозицією запровадити єдині програми тестування на Covid-19.

Дані заходи змогли б пришвидшити відновлення авіасполучення між Європою та США. Про це йдеться в листі в листі на ім’я віце-президента США Майка Пенса і комісара ЄС з питань внутрішніх справ Ілви Йоханссон, повідомляє ЦТС.

Ми усвідомлюємо, що тестування тягне за собою ряд складнощів“, ​​- наголошується в листі, підписаному главами таких авіакомпаній, як Lufthansa, American Airlines, United Airlines, а також International Airlines Group.

В заяві представника Lufthansa, на прикладі аеропорту у Франкфурті показано, як може функціонувати подібна перевірка. Тестування за методикою полімеразної ланцюгової реакції (PCR) тут проводиться в якості експерименту вже близько місяця. На території аеропорту розташовані лабораторія, процес взяття тесту триває три-чотири хвилини. Вартість простого тесту складає €59, його результати готові через 6-8 годин. За експрес-аналіз доведеться заплатити €139 , але він буде готовий через три години. Результати направляються пройшов тест пасажиру через мобільний додаток.

Рада Євросоюзу 16 липня оголосив, що безперешкодний в’їзд в ЄС буде відкритий для жителів 12 держав: Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Південної Кореї, Таїланду, Тунісу і Уругваю. В’їзд зі США до Європи поки залишається під забороною.

До речі, в ЄС розробили 27-сторінковий документ, що описує рекомендації для пасажирів і працівників авіації в умовах пандемії COVID-19.

Крім того, за ініціативи Єврокомісії створено онлайн-сервіс Re-Open EU, де вказано усі актуальні правила та рекомендації для поїздок в країни ЄС.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: