Авіакомпанії Star Alliance продовжили термін безкоштовних змін авіарейсів та пропонують знижку €50

Авіакомпанії Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines та SWISS, що входять до авіаційного об’єднання Star Alliance, вирішили продовжити термін безкоштовного повернення або зміни квитків та пропонують знижку €50 на перебронювання.

За даними lowcost.ua, починаючи з 13 березня, пасажири в яких є квитки на скасовані рейси, мали можливість зберігати квитки, без зобов’язань одразу приймати рішення щодо зміни дати подорожей. Однак, рішення потрібно було прийняти до 1 червня, тепер термін безкоштовної зміни подорожі продовжено до 31 серпня 2020.

Також компанії пропонують своїм клієнтам знижку в розмірі €50 на перебронювання для квитків заброньованих до 31 березня 2020 року включно на подорожі до 31 грудня 2020 року! Ці бонуси можна використати на зміну напрямку чи класу подорожі, придбання додаткових послуг тощо.

В даний час, зважаючи на надзвичайно високу кількість звернень клієнтів до служби підтримки Lufthansa Group, авіакомпанії просять звертатись до підтримки лише тих клієнтів, рейс яких має відбутись протягом наступних 3-х днів, а також нагадують, що пербронювати, змінити дату вильоту чи скасувати квитки можна за допомогою електронної пошти чи контактної форми.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож