Авіакомпанія Ernest скасовує усі рейси

На сайті італійського лоукостера з’явилася інформація про скасування всіх рейсів, починаючи з 11 січня. Усі пасажири Ernest зможуть зробити запит на повернення коштів.

Раніше авіакомпанія повідомляла про зупинку продажів квитків з 13 січня у зв’язку з призупиненням експлуатаційної ліцензії лоукостера Національним управлінням цивільної авіації Італії (ENAC). Ліцензія може бути відновлена, якщо авіакомпанія Ernest Airlines виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC мати підстави відкликати своє рішення.

«Ми докладаємо всіх зусиль заради того, щоб положення було відкликано, але нам потрібен час для надання всіх необхідних вимог згідно з Регламентом ЄС № 1008 від 2008, щоб підтвердити нашу фінансову стабільність для відновлення операційної діяльності», – повідомили в компанії.

Співробітники Ernest Airlines запевнили, що роблять все можливе, щоб надати максимальну підтримку пасажирам, які постраждали від затримок або скасувань рейсів в цей важкий момент.

Всі пасажири, які мали відміну рейсу Ernest, можуть зробити запит на повне повернення вартості квитка через онлайн форму або звернутись за контактами нижче:
[email protected][email protected];
(UA) +380 44 594 5838;
(IT) +39 02 897 30 660.

Також зробити он-лайн запит на відшкодування коштів за затримку або скасування рейсу можна за допомогою сервісів AirHelp.com або  Compensair.

Авіакомпанія Ernest розпочала здійснювати рейси з Італії в Україну у жовтні 2017, відкривши сполучення Львів-Мілан. Того ж року, лоукостер відкрив рейси зі Львова у Венецію та Неаполь, з Києва в Неаполь та Мілан. У 2018 році відкрито ще нові напрямки з Риму, Болоньї та Мілана (Мальпенса) до Києва та Львова. В 2019 перевізник запустив 4 нових напрямки та почав літати в Харків та Одесу та відкрив представництво в Україні.


Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750