Австралійці пропонують житло туристам, які застрягли в країні

В Австралії місцеві жителі активно пропонують житло туристам, які через пандемію застрягли в країні, в обмін на допомогу по господарству.

Як пише Вокруг Света, через пандемію коронавірусу туристи в Австралії виявилися в скрутному становищі. Через скасування рейсів і зростання цін на квитки багато застрягли в країні, навіть не маючи можливості заробляти на життя.

Однак, в соціальних мережах розпочав активно розвиватись волонтерський рух, що заохочує австралійців допомагати іноземних туристам. Їм надають житло чи місця для кемпінгу і навіть роботу на фермах.

Здебільшого, австралійці пропонують туристам безкоштовне проживання в обмін на допомогу по господарству або по роботі. Деяким іноземцям навіть вдається знайти оплачуване заняття.

Перша фейсбук-спільнота «Adopt a Backpacker WA» («Прийми туриста: Західна Австралія») налічує вже 5500 членів. Тепер такі групи об’єднують місцевих жителів і мандрівників в кожному штаті Австралії.

Зараз іноземці становлять основу сільськогосподарської робочої сили Австралії. Місцевий уряд закликало їх допомогти відновити зруйновані масштабними лісовими пожежами райони.

Хелен Хейл, медсестра з Перта, була однією з перших місцевих жителів, які почали приймати туристів. Жінка запросила трьох туристів в свій будинок.

«Я не могла просто дивитися на всіх цих людей, які розбивали табір прямо на узбіччі дороги, без доступу до води і електрики», – розповіла Хелен виданню «Lonely Planet». 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.