Австрія, Португалія та Великобританія посилюють карантин

Європейські країни продовжують посилювати карантин через збільшення захворюваності на COVID-19.

Про це повідомляє The Village.

Австрія

В Австрії оголосили про локдаун після того, як добова кількість заражень наблизилась до 6 тис., що є межею для лікарень. Карантин триватиме до 30 листопада з комендантською годиною з 20:00 до 6:00.

В країні закриють усі заклади громадського харчування, залишать тільки можливість працювати на виніс. Також припинять роботу фітнес-центри, концерті зали та кінотеатри. Навчальні заклади переведуть на дистанційне навчання, відкритими залишать тільки дитячі садки та молодші школи.

Португалія

Влада країни посилила карантин у 121 комунах після того, як кількість нових випадків інфікування перевищила 4 тис. на добу. Людей просять залишатись вдома та не виходити без поважної причини, а працівників – перейти на дистанційну роботу.

Обмеження переглядатимуть кожних два тижні.

Великобританія

В країні оголосили локдаун після того, як кількість інфікованих перевищила мільйон.

З 5 листопада по 2 грудня дозволять роботу тільки магазинам з товарами першої необхідності, інші зможуть продавати тільки через інтернет. Ресторани, бари і паби зможуть працювати тільки на виніс.

Влада просить громадян виходити з дому лише для роботи, навчання, візитів до лікаря, придбання товарів першої необхідності чи занять спортом на свіжому повітрі.

Нагадаємо, раніше влада Іспанії продовжила на півроку карантинні обмеження. До 9 травня 2021-го в країні діятиме комендантська година, обмеження на пересування і соціальні контакти. Крім того, влада Франції оголосила про посилення карантинних обмежень з 30 жовтня через погіршення ситуації з Covid-19.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.