Австрійське село Fucking змінить назву через постійні глузування

Мер каже, що місцевим жителям набридли постійні кепкування з назви міста.

З наступного року австрійське село Fucking змінить назву на Fugging через висміювання в соціальних мережах. Мешканцям набридли насмішки туристів над вказівниками при в’їзді в місто, пише The Guardian.

Фото: Младен Антонов / AFP / Getty Images

За словами деяких експертів, назва Fucking йде корінням в XI століття, проте англомовні туристи відносяться до нього як до лайки, від дієслова “to fuck”.

Все більше туристів зупинялись, щоб сфотографуватись біля вказівника при в’їзді в село, інколи вражаючи розпусними позами для соціальних мереж. Повідомляється, що одного разу навіть вкрали вказівники, змусивши місцеву владу забетонувати стійки. Нарешті, більшість жителів села вирішили, що їм досить.

Я можу підтвердити, що село перейменовано”, – сказала Андреа Хольцнер, мер Тарсдорфа, муніципалітету, до якого належить село.

Село розташоване за 350 км на захід від Відня, де проживає близько 100 осіб. Хоча воно було офіційно заселено приблизно в 1070 році, краєзнавці зазначають, що поселення заснував баварський дворянин в VI столітті, на ім’я Фоцко. На карті, датованій 1825 роком, було використано правопис Fuking.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: