Балі відкриється для іноземних туристів 11 вересня

У неділю, 05 липня, місцева влада о.Балі прийняла рішення відкрити острів для міжнародного туризму з 11 вересня.

Зняття карантинних обмежень на острові проходитиме в три етапи. На першому розпочнуть відновлювати внутрішній туризм, на другому відкриють туристичні пам’ятки для відвідувачів, на третьому – дозволять в’їжджати іноземним туристам.

Вже сьогодні, 9 липня, на острові запрацює бізнес пов’язаний з туризмом – лікарні, транспортні компанії, ринки, кафе та ресторани. З 31 липня знову відкриються всі туристичні пам’ятки, проте тільки для місцевих туристів.

Крім того, в указі зазначено, що дата відновлення міжнародного туризму може бути переглянута в залежності від розвитку ситуації з поширенням коронавірусу на Балі.

За інформацією МЗС України, в’їзд на територію провінції Балі  можливий за наявності медичної довідки про відсутність СОVID-19, а також за умови перевірки їх дійсності та надання інших відомостей щодо поїздки через он-лайн ресурс.

Наразі відвідати острів можуть особи, які мають дозвіл на постійне чи тимчасове перебування, дипломатичні або службові візи чи дозволи, надають медичну та гуманітарну допомогу, члени морських чи повітряних екіпажів.

Раніше повідомлялось, що о. Балі відкриється для іноземців в жовтні 2020.

Читати також: Чотири історії про українців на індонезійському карантині


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.