Безпечний відпочинок: куди можуть поїхати українці влітку 2020

Станом на 1 червня кордони п’яти країни відкриті для українців: Туреччини, Єгипту, Албанії, Хорватії та Чорногорії. Розбираємось які умови відвідування цих країн, чи потрібно робити тест або проходити обсервацію при поверненню з відпустки.

Туреччина: без тесту та обсервації

тури в туреччину без тесту і обсервації 2020

Для подорожі в Туреччину тест на COVID-19 непотрібний, обсервація відсутня. В аеропортах та готелях проводиться температурний скрінінг. В літаках пасажири мають бути в масках. Туреччина заборонила провезення ручної поклажі в салонах літака, виключення – персональні сумки, ноутбуку, сумки з речами для немовлят вагою до 5 кг.

В готелях працюватимуть анімації та розваги для дітей, але з дотриманням дистанції 1,5-2 м. Дитячі клуби працюватимуть виключно на свіжому повітрі. На пляжах, в басейнах і у парках необхідно дотримуватися соціальної дистанції. Зверніть увагу, що в Туреччині передбачений штраф за порушення маскового режиму.

В готелях та зонах спільного користування обов’язково проводиться регулярна дезинфекція.

Обрати та забронювати тур до Туреччини від €265

Єгипет: без тесту, по поверненню – обсервація або ПЛР-тест

тури в єгипет без тесту 2020

По прибуттю в Єгипет тест та обсервація не потрібні. Ручна поклажа не приймається в салон літака. Винятки – жіночі, чоловічі портфелі, дитячі сумки та ноутбуки. В літаках пасажири мають бути в масках По прибуттю потрібно заповнити інформаційну анкету, що видається разом з пакетом документів. (Її необхідно роздрукувати скориставшись двостороннім друком у форматі A4). В аеропорті та при заселенні в готель проводять температурний скрінінг.

В готелях туристам видаватимуться засоби індивідуального захисту (медичні маски, рукавички). Також, на території розміщуватимуться санітайзери для дезінфекції рук. SPA-процедури заборонені.

Також будуть обмежені розваги та екскурсії, де відбувається скупчення людей.

Після повернення в Україну — обов’язкова самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тестування.

Обрати та забронювати тур до Єгипту від $274

Албанія: без тесту та обсервації

пакетні тури в албанію без тесту обсервації 2020

По прибуттю в країну не потрібно проходити тестування або обсервацію. На перельотах в Албанію так само діє обмеження по ручній поклажі – тільки невеликі сумки або речі для немовляти. В салоні літака пасажири мають бути в масках. Для в’їзду в країну достатньо показати роздруковане бронювання номера у будь-якому офіційно зареєстрованому готелі або гостьовому будинку чи туристичний ваучер.

В готелях проводять температурний скринінг та роблять 4-годинне дезінфекцію після кожного виселення. Ресторани в Албанії повністю працюють, але з обмеженнями не більше 4 людей за столиком (виняток – сім’я). Обмеження на екскурсії всередині Хорватії відсутні. В закритих приміщеннях необхідно перебувати у масці та дотримуватися дистанції.

По поверненню в Україну обсервація не потрібна.

Обрати та забронювати тур до Албанії від €286

Хорватія: без тесту та обсервації

пакетні тури в хорватію без тесту

Для подорожі в Хорватію тест на COVID-19 непотрібний, обсервація відсутня. В аеропортах проводиться стандартне вимірювання температури. Діє обмеження на ручну поклажу, виключення – невеликі індивідуальні сумки чи речі для немовляти. Пасажири мають бути в масках на борту літака. Для в’їзду в країну достатньо показати роздруковане бронювання номера у будь-якому офіційно зареєстрованому готелі або гостьовому будинку чи туристичний ваучер.

У ресторанах за одним столом можуть перебувати не більше ніж чотири людини. Винятком може бути лише сім’я. Обмеження на екскурсії всередині Хорватії відсутні. В закритих приміщеннях необхідно перебувати у масці та дотримуватися дистанції.

Обсервація по прибуттю в Україну не потрібна.

Чорногорія: обов’язковий тест, обсервація не потрібна

правила в'їзду в чорногорію в 2020 році

Чорногорія частково відкрита для туристів. Для подорожі у Чорногорію необхідно здати тест на COVID-19 (лише ПЛР-тест, експрес-тест не підходить). Тест має бути зроблено найпізніше за 72 години до моменту перетину чорногорського кордону. Тест потрібно мати в роздрукованому варіанті й він має бути зроблений в лабораторії, яка має акредитацію ISO 15189 або ISO/IEC 17025. 

В аеропортах проводиться вимірювання температури, діє обмеження на ручну поклажу, а пасажири під час подорожі повинні надягнути маски.

Обрати та забронювати тур до Хорватії від €557

Джерело: Misto.Travel