Більшість країн Європи відкриті для щеплених українців

Окрім стандартного пакета документів, в українських мандрівників на кордоні також вимагають COVID-сертифікати, негативні ПЛР-тести або докази одужання від коронавірусу.

Про це повідомили в Державному агенстві розвитку туризму.

Для всіх українських туристів залишаються повністю закритими чотири європейські країни: Білорусь, Болгарія, Мальта та Сан-Марино.

Інші країни вимагають у мандрівників Сovid-сертифікати, ПЛР-тести, сертифікат про одужання або самоізоляцію. Зокрема повної вакцинації достатньо, щоб відвідати Іспанію, Францію, Данію, Німеччину, Литву, Латвію, Естонію.

Крім того, Португалія, Словенія, Сербія, Чорногорія, Швеція, Грузія, Греція, Угорщина вимагають вакцинацію або тестування. Самоізоляцію необхідно буде пройти після приїзду в Польщу, Румунію, Австрію, Норвегію, Фінляндію, Італію, Великобританію.

Правила в’їзду до кожної окремої країни постійно змінюються. Перед подорожжю перевірте актуальну інформацію на спеціальному сайті МЗС України.

Нагадаємо, Рада ЄС залишила Україну в “червоному списку”, у такий спосіб вона рекомендувала заборонити необов’язкові подорожі для українців.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.