Біля Львова відкриють парк сучасної скульптури

У селі Стрілки на Львівщині, у вересні планують відкрити скульптурний парк PARK3020, в якому представлять роботи сучасних українських митців.

Про це повідомляє Укрінформ.

Фото: facebook.com/park3020

Перший публічний парк сучасної української скульптури PARK3020 очікує на ваш візит вже з 15 вересня 2020 року. Найкращі роботи українських сучасних художників у мальовничому місці неподалік Львова. Парк скульптури – це організований простір, де всі композиції взаємодіють між собою“, – повідомляють організатори проекту.

Назва парку 3020 символізує дату відкриття та одночасно амбіції розвитку.

Фото: facebook.com/park3020

Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію. У PARK3020 ми залучаємо митців з різних куточків країни, щоб комплексно представити еволюцію та перспективи української скульптури. Парк представляє національній та міжнародній спільнотам імена тих, хто формує майбутнє культури тут і зараз“, – зауважили творці проєкту.

PARK3020 покликаний дати можливість скульпторам реалізуватися в межах країни й заявити про себе на міжнародній арені, а відвідувачам подарувати новий досвід взаємодії з мистецтвом.

Вхід на нову атракцію безкоштовний за попередньою реєстрацією


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.